SKUTECZNE I BEZPIECZNE ROZWIĄZANIA

ROLETY

Dzięki temu jak wyglądają rolety występowe, są one gwarancją niezwykłej swobody przy kształtowaniu całego wystroju architektonicznego domu. Osłony przeciwsłoneczne i przeciwpogodowe są optymalne i mogą być zarówno kanciaste jak i okrągłe, wobec tego są odpowiednie do każdego stylu architektonicznego.

Rolety sprawdzone są pod kątem zgodności z klasą odporności WK2. Posiadają rewelacyjne wartości takie jak: opatentowane zabezpieczenie przed podniesieniem, podwójne wkładki neoprenowe i stalowe w szynie końcowej, stabilna szyna prowadząca z dodatkowym zabezpieczeniem przed demontażem czy pancerz rolety ze wzmocnionego, wytłaczanego aluminium.

Rolety zewnętrzne

Sk / sk mKt / sko-p / sko-p mKt
Rolety w systemach adaptacyjnych przeznaczone są do zastosowania głównie w budynkach istniejących. Zaletą tych produktów jest niewątpliwie brak ingerencji w obecny stan budynku, gdyż nie wymagają one specjalnych przygotowań pod montaż i nie są zintegrowane z oknem.

Rolety zewnętrzne podtynkowe

Sp-e / sp-e mkt
Rolety podtynkowe zapewniają doskonałą izolację termiczną, ponieważ nie ingerują w konstrukcję okna, drzwi i nadproża, nie naruszając tym samym bilansu energetycznego budynku. Co więcej, produkty te doskonale wpasowują się w elewację stanowiąc jej integralną część.

Rolety nadstawne skt opoterm

Skt-rd / SKT NOVA MKT RD / SKT RI / SKT NOVA MKT RI
System rolet nadstawnych jest propozycją firmy Aluprof skierowaną do osób, które oczekują funkcjonalnego rozwiązania. Rolety SKT OPOTERM mogą być zastosowane zarówno w nowo wznoszonych obiektach, jak również przy modernizacji budynków już istniejących podczas wymiany stolarki okiennej.

Rolety nadstawne skb opoterm

SKB RI / SKB RI MKT / SKB RA / SKB RA MKT / SKB/F
System rolet nadstawnych SKB Styroterm to wysoko zaawansowane technologicznie rozwiązanie, które powstało z myślą o poprawie bilansu energetycznego budynku. Badania w renomowanym instytucie badawczym IFT ROSENHEIM wykazały, że proponowane rozwiązanie cechuje nadzwyczaj niski współczynnik przenikalności cieplnej.
Strefa prywatności

Cisza i pełna prywatność

Oferowane profile przepuszczają światło jako jedyne na rynku. Pozwala to na precyzyjne dostosowanie ilości wpadającego światła, a także sterowanie nim, tak aby uzyskać w pomieszczeniu przyjemną atmosferę. Dzięki temu można indywidualnie rozświetlić pomieszczenia, a także zabezpieczyć sferę prywatną jednocześnie pozostawiając hałas na zewnątrz. Wykorzystując światło dzienne można także oszczędzić na kosztach energii sztucznego światła, natomiast zimą, pomimo, że w domu jest jasno, to zimno pozostaje na zewnątrz.
Strefa prywatności

Najwyższy komfort
NajprostSzy montaż

Rolety służą przede wszystkim ochronie przed światłem, hałasem, a nawet włamaniem. Dzięki regulacji światła, które wpada, aż do całkowitego zaciemnienia, chroniona jest nasza sfera prywatna przed ciekawskimi spojrzeniami. Rolety w skuteczny sposób ochraniają pomieszczenia przed przegrzaniem latem oraz obniżają koszty ogrzewania zimą dzięki powstrzymaniu zimna i ograniczeniu utraty ciepła. Wniosek: przyjemna atmosfera w mieszkaniu oraz wysoki komfort przez cały rok!