Gabit Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

ul. Leśna 5
77-100 Bytów
woj. pomorskie
tel .: +48 59 822 15 50
fax : +48 59 822 15 59
NIP 842 177 93 15
REGON 381821322
KRS 0000902012

numery kont bankowych

Dla wpłat PLN: 38 1020 2791 0000 7302 0287 2711
Dla wpłat €: PL93 1020 2791 0000 7402 0287 2836
BIC (Swift) BPKOPLPW
sekretariat
ewa_k_m

Ewa Kubacka

Asystent Biura i Zarządu

+48 59 822 15 50
e.kubacka@gabit.eu
Obsługa w języku PL | DE

maciej-m

Maciej Flisikowski

Menedżer ds. Rozwoju

+48 59 822 15 58
m.flisikowski@gabit.eu
Obsługa w języku PL | DE

dział sprzedaży PVC – Polska
szymon-m

Szymon Leszczyński

Koordynator ds. Organizacyjnych
i Jakościowych

+48 59 822 15 57
s.leszczynski@gabit.eu
Obsługa w języku PL

daniel-m

Daniel Data

Doradca Handlowy ds. Sprzedaży
Produktów PVC - Polska

+48 59 822 15 49
d.data@gabit.eu
Obsługa w języku PL

agata-p-m

Agata Pik

Doradca Handlowy ds. Sprzedaży Produktów PVC - Polska

+48 59 822 15 84
a.pik@gabit.eu
Obsługa w języku PL

rafal-r-m

Rafał Radtke

Doradca Handlowy ds. Sprzedaży
Produktów PVC - Polska

+48 59 822 15 83
r.radtke@gabit.eu
Obsługa w języku PL

dział sprzedaży PVC – eksport
justyna-m1

Justyna Lisowska

Menedżer ds. Sprzedaży i Marketingu


+48 797 274 595
j.lisowska@gabit.eu
Obsługa w języku PL | DE

przemek-m

Przemysław Gierlach

Specjalista ds. Sprzedaży
Produktów PVC - Eksport

+48 59 822 15 52
p.gierlach@gabit.eu
Obsługa w języku PL | DE

dawid-m

Dawid Jakubek

Specjalista ds. Sprzedaży
Produktów PVC - Eksport

+48 59 822 15 42
d.jakubek@gabit.eu
Obsługa w języku PL | DE

krystian-m

Krystian Baumgard

Doradca Handlowy ds. Sprzedaży
Produktów PVC

+48 59 822 15 54
k.baumgard@gabit.eu
Obsługa w języku PL | DE | EN

adrian-a-m

Adrian Adamek

Doradca Handlowy ds. Sprzedaży
Produktów PVC

+48 59 822 15 42
a.adamek@gabit.eu
Obsługa w języku PL | DE

elzbieta-w-m

Elżbieta Wlazło

Doradca Handlowy ds. Sprzedaży
Produktów PVC

+48 59 822 15 87
e.wlazlo@gabit.eu
Obsługa w języku PL | DE

szymon-w-m

Szymon Wilma

Doradca Handlowy ds. Sprzedaży
Produktów PVC

+48 59 822 15 51
s.wilma@gabit.eu
Obsługa w języku PL | DE

maciej_olik_m

Maciej Olik

Doradca Handlowy ds. Sprzedaży
Produktów PVC

+48 59 822 15 37
m.olik@gabit.eu
Obsługa w języku PL | DE

krzysztof_k_m

Krzysztof Kreft

Doradca Handlowy ds. Sprzedaży
Produktów PVC

+48 59 857 99 19
k.kreft@gabit.eu
Obsługa w języku PL | DE

paul-r-m

Paul Rzepiński

Przedstawiciel Handlowy - Eksport


+49 176 842 66 352
p.rzepinski@gabit.eu
Obsługa w języku PL | DE

mateusz_kowalewski_m

Mateusz Kowalewski

Przedstawiciel Handlowy - Eksport

+ 48 797 173 023
+ 49 173 171 21 20
m.kowalewski@gabit.eu
Obsługa w języku PL | DE

Dział sprzedaży aluminium
grzesiu-m

Grzegorz Pawłowski

Specjalista ds. Rozwoju
i Sprzedaży Produktu

+48 59 822 15 55
g.pawlowski@gabit.eu
Obsługa w języku PL | DE | EN

pawel-l-m

Paweł Łangowski

Doradca Handlowy ds. Sprzedaży Produktów ALU

+48 59 822 15 41
p.langowski@gabit.eu
Obsługa w języku PL | EN

pawel-g-m

Paweł Goryl

Doradca Handlowy ds. Sprzedaży Produktów ALU

+48 59 822 15 88
p.goryl@gabit.eu
Obsługa w języku PL | DE | EN

aleksandra_p_m

Aleksandra Plata

Doradca Handlowy ds. Sprzedaży Produktów ALU

+48 59 822 15 31
a.plata@gabit.eu
Obsługa w języku PL | EN

wojciech-k-m

Wojciech Kiedrowski

Doradca Handlowy ds. Sprzedaży Produktów ALU

+48 59 822 15 39
w.kiedrowski@gabit.eu
Obsługa w języku PL

Logistyka – planowanie
dorota-m

Dorota Trzecińska

Specjalista ds. Dystrybucji i Logistyki

+48 59 857 99 11
d.trzecinska@gabit.eu
Obsługa w języku PL | DE

magdalena_l_m

Magdalena Łasińska

Pracownik Działu Logistyki

+48 59 857 99 36
m.lasinska@gabit.eu
Obsługa w języku PL | DE

Produkcja i zamówienia PVC
piotr_sk_m

Piotr Skwierawski

Kierownik produkcji PVC

+48 798 844 651
p.skwierawski@gabit.eu
Obsługa w języku PL

mateusz-gr-m

Mateusz Grochowski

Specjalista ds. produkcji / IT

+48 59 822 15 56
m.grochowski@gabit.eu
Obsługa w języku PL | EN

mateusz-ga-m

Mateusz Gackowski

Specjalista ds. Produkcji i Zamówień PVC

+48 59 822 15 45
m.gackowski@gabit.eu
Obsługa w języku PL

jaroslaw-f-m

Jarosław Fijałkowski

Pracownik Działu Produkcji
i Zamówień PVC

+48 59 857 99 12
j.fijalkowski@gabit.eu
Obsługa w języku PL | EN

katarzyna-b-m

Katarzyna Breske

Pracownik Działu Produkcji
i Zamówień PVC

+48 59 822 15 35
k.breske@gabit.eu
Obsługa w języku PL

faustyna-m

Faustyna Piechowska

Pracownik Działu Produkcji
i Zamówień PVC

+48 59 857 99 15
f.piechowska@gabit.eu
Obsługa w języku PL | DE

Produkcja i zamówienia – aluminium
tomasz-z-m

Tomasz Zagdan

Kierownik Produkcji ALU


+48 59 857 99 18
t.zagdan@gabit.eu
Obsługa w języku PL

leszek-t-m

Leszek Tarasiuk

Pracownik Działu Produkcji
i Zamówień ALU

+48 59 822 15 81
l.tarasiuk@gabit.eu
Obsługa w języku PL

dawid-sz-m

Dawid Szyszło

Pracownik Działu Produkcji
i Zamówień ALU

+48 59 822 15 89
d.szyszlo@gabit.eu
Obsługa w języku PL

Reklamacje
wlademar-s-m

Waldemar Stawski

Specjalista ds. Reklamacji

+48 59 822 15 34
w.stawski@gabit.eu
Obsługa w języku PL | NL | EN

michal-l-m

Michał Lenc

Specjalista ds. Reklamacji

+48 59 822 15 38
m.lenc@gabit.eu
Obsługa w języku PL | DE

Windykacja należności
ola-m

Aleksandra Szroeder

Specjalista ds. Windykacji Należności

+48 59 822 15 47
a.szroeder@gabit.eu
Obsługa w języku PL

paulina-m

Paulina Budzińska

Specjalista ds. Windykacji Należności

+48 59 822 15 43
p.budzinska@gabit.eu
Obsługa w języku PL | DE

sabina-m1

Sabina Janikowska

Specjalista ds. Windykacji Należności

+48 59 857 99 17
s.janikowska@gabit.eu
Obsługa w języku PL | DE

księgowość
emilia-m

Emilia Idzik

Specjalista ds. Finansów

+48 59 822 15 44
e.idzik@gabit.eu
Obsługa w języku PL

lidia-m

Lidia Marciniak

Główna księgowa

+48 59 822 15 48
ksiegowosc@gabit.eu
Obsługa w języku PL

marta-m

Marta Wnuk Lipińska

Księgowa

+48 59 822 15 47
m.wnuk-lipinska@gabit.eu
Obsługa w języku PL

malgorzata-s

Małgorzata Cytulec

Księgowa

+48 59 822 15 48
m.cutulec@gabit.eu
Obsługa w języku PL

karolina_n

Karolina Rogalska

Księgowa

+48 59 822 15 48
k.rogalska@gabit.eu
Obsługa w języku PL

anna-i-m

Anna Idzik

Księgowa

+48 59 822 15 47
a.idzik@gabit.eu
Obsługa w języku PL

Kadry i płace
justyna-c-m

Justyna Ciemińska

Specjalista ds. Kadr i Płac

+48 59 822 15 46
kadry@gabit.eu
Obsługa w języku PL | DE

martyna-m

Martyna Kin

Specjalista ds. Kadr i Płac

+48 59 857 99 60
m.kin@gabit.eu
Obsługa w języku PL

Dział IT
pawel-m-m

Paweł Mendela

Administrator IT

+48 59 857 99 13
p.mendela@gabit.eu
Obsługa w języku PL

pawel-l-m

Paweł Leszczyński

Specjalista ds. IT

+48 59 857 99 13
p.leszczynski@gabit.eu
Obsługa w języku PL | EN

krzysztof-m1

Krzysztof Reszka

Pracownik działu IT

+48 59 857 99 13
k.reszka@gabit.eu
Obsługa w języku PL | EN

sylwia-a-m

Sylwia Augustynowicz

Pracownik działu IT

+48 59 857 99 13
s.augustynowicz@gabit.eu
Obsługa w języku PL | EN

zarząd firmy
zbigniew-m

Zbigniew Idzik

Właściciel

+48 59 822 15 50
biuro@gabit.eu

rafal-m

Rafał Idzik

Prezes Zarządu

+48 59 822 15 50
biuro@gabit.eu

marcin-m

Marcin Idzik

Kierownik projektów

+48 59 822 15 50
biuro@gabit.eu