nowoczesne i estetyczne

Najnowsza technologia

Fasady są to nowoczesne ściany osłonowe, które posiadają różnorodne – proste lub oryginalne kształty. Spełniają one jednocześnie funkcje dekoracyjne, reprezentacyjne oraz użytkowe. Dzięki naturalnej lekkości materiału, jakim jest aluminium oraz jego wyjątkowych parametrach statycznych, możliwe jest tworzenie konstrukcji o imponujących gabarytach, które łączą w sobie funkcjonalność z różnorodnością kształtów.

Fasady, które produkujemy są solidne i wytrzymałe, a do tego posiadają świetną izolację termiczną. Szeroka gama kolorów konstrukcji do wyboru z bogatej palety RAL lub drewnopodobnych pozwala na dopasowanie się do każdej elewacji. Dodatkową zaletą naszych fasad jest możliwość zastosowania wielu elementów otwieranych tj. różnego rodzaju okien i drzwi.

prosty i wygodny system montażowy

BEZPROBLEMOWA INTEGRACJA

Oferujemy Państwu doradztwo i wsparcie techniczne na każdym etapie pracy – od projektu, przez pomiar i produkcję, aż po montaż. Współpracujemy z architektami oraz wykonawcami konstrukcji przy projektowaniu statyki. Podczas realizacji projektów fasady szklanej sprawujemy nadzór nad nim już od samego początku inwestycji, czyli już od pierwszych prac koncepcyjno – projektowych. Dzięki elastyczności naszego działania dostosowujemy się do Państwa wytycznych i potrzeb dobierając odpowiednie systemy fasadowe.

Zapewniamy Państwu naszą pomoc od doradztwa technicznego już na etapie projektu poprzez pomiar, produkcję i montaż. Udzielamy również wsparcia przy projektowaniu statyki dla architektów i wykonawców konstrukcji. Realizując dla Państwa projekt fasady szklanej opiekujemy się nim od pierwszych prac koncepcyjno – projektowych. Wybierając odpowiednie systemy fasadowe i materiały dostosowujemy się do Państwa życzeń.

sprawdzone rozwiązania

Najlepsze systemy na rynku

W przypadku wyjątkowo wymagających przeszkleń dachowych, zalecamy innowacyjny system uszczelnień, który zapewnia maksymalną izolacyjność cieplną, dodatkowo charakteryzuje się on prostym montażem, a to dzięki zintegrowanemu prowadzeniu śrub mocujących. W przypadku realizacji, które wymagają zastosowania wielkopowierzchniowych przeszkleń dwukomorowych, nasza konstrukcja sprawdzi się w zakresie przenoszenia obciążeń i prowadzenia śrub mocujących, a wszystko to za sprawą innowacyjnych, opatentowanych elementów systemowych.

Dzięki najnowszemu wariantowi systemowemu możliwe jest zastosowanie konstrukcji nakładkowej na podkonstrukcji stalowej i drewnianej o szerokości przekraczającej 60 mm. Innowacyjna generacja uszczelnień zezwala na stosowanie dużych przekrojów wentylacyjnych, zwłaszcza w obszarze dachu, a system izolatorów oraz dodatkowe uszczelnienie taśmą butylową gwarantuje wyjątkowo wytrzymałe zabezpieczenie.