Systemy Drzwiowe PVC

Energooszczędne, trwałe, estetyczne, a przy tym wielofunkcyjne – te cechy, oraz wiele innych, sprawiają, że systemy drzwiowe PVC to coraz częstszy wybór dla nowoczesnych domów.

Oczywiście, planując montaż systemów PVC, warto wybrać te najlepsze. Rozwiązania wysokiej jakości tego typu oferuje między innymi nasza firma GABIT. Co nas wyróżnia i dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Dowiedz się więcej…

Kömmerling
76 AD

Kömmerling
NL 76 AD K-VISION

S8000

S9000

Kontur

S9000NL

Wszechstronność drzwi PVC – więcej niż tylko wejście

Drzwi służą do wchodzenia i wychodzenia, ale w przypadku drzwi PVC jest to tylko jedna z ich rozlicznych funkcji. Systemy drzwiowe to coś więcej niż otwór, który umożliwia nam dostanie się do wnętrza domu. Wysokiej jakości systemy drzwiowe dodatkowo zwiększają bezpieczeństwo domowników, poprawiają komfort korzystania z pomieszczeń, przyczyniają się do obniżenia rachunków za energię, a dodatkowo – po prostu doskonale się prezentują. Tak! Systemy drzwiowe PVC to idealny wybór nie tylko do nowoczesnych, prostych budynków. Szeroki wybór kolorów i oklein, a także możliwości aranżacyjne sprawiają, że takie rozwiązanie doskonale pasuje zarówno do modernistycznej, jak i zabytkowej architektury. Co więcej – w GABIT możemy stworzyć oraz zrealizować projekt, który będzie idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Zarówno pod względem estetyki, jak i funkcjonalności. Naszym klientom oferujemy design na najwyższym poziomie oraz kompleksową obsługę!

Technologia produkcji a jakość – poznaj tajniki GABIT

Jako producent drzwi dokładamy starań, by nasza stolarka drzwiowa była bezkonkurencyjna. W tym celu w GABIT stosujemy wyłącznie najwyższej jakości materiały i wypełnienia, które są nie tylko trwałe oraz odporne na działanie czynników zewnętrznych, lecz również pozbawione dodatków szkodliwych substancji. Poza PVC, w naszej ofercie mamy również systemy drewniane oraz aluminiowe – wszystkie rozwiązania łączy precyzja i estetyka wykonania, za którymi stoją doświadczenie oraz nowoczesne technologie. Jedną z nich jest technologia V-Perfect, która pozwala na tworzenie profili o niemal niewidocznych liniach łączenia, co sprawia, że możemy praktycznie w 100% dopasować projekt do Twojej wizji i potrzeb! Klasę naszych wyrobów potwierdzają liczne, polskie oraz zagraniczne, certyfikaty, takie jak RC2 Zertifikat czy certyfikat SKMBT – więcej informacji na temat certyfikatów oraz stosowanych przez nas materiałów i technologii znajdziesz w zakładce „Do pobrania”.

Izolacja termiczna i akustyczna – cicho i ciepło

Wcześniej wspomnieliśmy o tym, że montaż systemów drzwiowych PVC przyczynia się do obniżenia rachunków za energię i poprawy komfortu korzystania z budynku. To dlatego, że szczelne oraz idealnie dopasowane drzwi PVC zapobiegają utracie ciepła oraz przegrzewaniu pomieszczeń, co podnosi efektywność energetyczną budynku! Wysokiej jakości drzwi PVC są więc doskonałą inwestycją, która zwróci się w mniejszych kosztach utrzymania. Ale przytulne wnętrza to tylko jeden z aspektów szczelnej stolarki. Innowacyjne systemy drzwiowe doskonale tłumią również wszelkie hałasy z zewnątrz – zarówno odgłosy natury, jak i ulicy. To sprawia, że z pomocą naszych drzwi PVC można skutecznie poprawić właściwości akustyczne domu rodzinnego, biura i każdego innego budynku.

Design i estetyka – elegancja w każdym szczególe

Stolarka drzwiowa GABIT to również estetyka. Tworząc nasze projekty przykładamy dużą wagę do tego, by dobrze się prezentowały oraz pasowały do bryły budynku. Dlatego też w naszej ofercie mamy bardzo dużo wzorów, kolorów oraz wykończeń drzwi PVC. Dzięki temu mamy pewność, że projekt będzie idealny w każdym calu – chociaż w przypadku GABIT bardziej adekwatną jednostką miary byłby milimetr. Oczywiście większość nowych budynków prezentuje się nienagannie. Wyzwaniem jest jednak stworzenie systemów, które na długo zachowają estetyczny wygląd. Na szczęście korzystając z naszych usług możesz mieć pewność, że Twoje systemy drzwiowe bez problemu oprą się próbie czasu i będą ozdobą budynku przez długie lata.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu – ochrona, której możesz zaufać

Na koniec warto zaznaczyć, że drzwi mają przede wszystkim chronić osoby korzystające z budynku na wielu różnych poziomach. Dlatego jako producent drzwi kładziemy ogromny nacisk na bezpieczeństwo naszych klientów. W tym celu stosujemy wielopunktowe zamki zabezpieczające budynek przed włamaniem, wzmocnione szyby oraz wiele innych elementów ochronnych, które gwarantują mieszkańcom komfort nie tylko fizyczny, lecz również psychiczny. Jak widzisz, nasze systemy drzwiowe to propozycja naprawdę uniwersalna, a przy tym doskonała inwestycja! Jeśli planujesz zakup drzwi PVC, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu!