Okna aluminiowe

Mnogość wariantów do wyboru

Systemy okien aluminiowych są połączeniem funkcjonalności z ponadczasową estetyką. Dzięki inteligentnej technice możliwe jest zestawianie wielu form i wariantów kolorystycznych, co nada naszym domostwom własnego oryginalnego stylu – naszego stylu. Aluminium, tworzywo sztuczne i stal można łączyć ze sobą w wielu formach, kolorach oraz elementach wzornictwa.

Superial

Podwyższenie izolacyjności uzyskano poprzez zastosowanie specjalnych wkładów termicznych wsuwanych pomiędzy przekładki termiczne oraz dookoła szyby. Rozwiązanie to polepsza izolacyjność przekroju o 0,2 – 0,5 W/m2K

Superial ukryte skrzydło

Trójkomorowy system okienny z izolacją termiczną przeznaczony do konstruowania okien z ukrytym, niewidocznym od zewnątrz skrzydłem.

AWS 90.SI+

Aluminiowe okna Schüco AWS 90.SI+ odpowiadają nie tylko na oczekiwania w zakresie maksymalnej izolacyjności cieplnej, lecz także spełniają najwyższe wymogi architektoniczne w zakresie wzornictwa i możliwości kształtowania wyglądu budynku przy głębokości zabudowy wynoszącej zaledwie 90 mm.

AWS 75.SI

System okien aluminiowych AWS 75.SI łączy doskonałą izolacyjność cieplną, spotykaną dotąd jedynie w przypadku niektórych okien wykonanych z tworzywa sztucznego lub drewna, z zaletami aluminium.

AWS 70.HI+

Systemy okien Schüco AWS o głębokości zabudowy od 70 mm łączą dobrą izolacyjność cieplną z wyjątkowymi zaletami wynikającymi z zastosowania aluminium: trwałością, wytrzymałością, wąską widoczną szerokością profili i bogatym wzornictwem.

Steel look

Aliplast steellook to system okienno-drzwiowy o specyficznym kształcie profila o smukłej i gładkiej linii. Dzięki temu jego unikatowy design wyróżnia się na rynku. Dodatkowo posiada szeroką gamę kolorów do wyboru.