Okna aluminiowe

Mnogość wariantów do wyboru

Systemy okien aluminiowych są połączeniem funkcjonalności z ponadczasową estetyką. Dzięki inteligentnej technice możliwe jest zestawianie wielu form i wariantów kolorystycznych, co nada naszym domostwom własnego oryginalnego stylu – naszego stylu. Aluminium, tworzywo sztuczne i stal można łączyć ze sobą w wielu formach, kolorach oraz elementach wzornictwa.

Genesis 75

Jest to trójkomorowy system, który w głównej mierze przeznaczony jest dla konstrukcji okiennych o podwyższonej izolacyjności termicznej zachowując najwyższą ergonomię oraz nowoczesną estetykę. Ten system może być stosowany zarówno w budynkach o użyteczności publicznej jak i domach jedno i wielorodzinnych.

Superial

System okienno-drzwiowy mający wysokie parametry termoizolacji dzięki zastosowaniu specjalnych wkładów termicznych, które są wsuwane pomiędzy przekładki termiczne jak i dookoła szyby.

Steel look

Aliplast Steel Look to system okienno-drzwiowy
o specyficznym kształcie profila o smukłej i gładkiej linii. Dzięki temu jego unikatowy design wyróżnia się na rynku. Dodatkowo posiada szeroką gamę kolorów do wyboru. Wizualnie system nawiązuje do okien stalowych.

AWS 75.SI

To system okienny charakteryzujący się szybkim montażem. Dzięki uszczelce środkowej, izolacji wrębu podszybowego i przyszybowego przy montażu unikamy przycinania, co znacznie skraca czas.