Okna aluminiowe

Mnogość wariantów do wyboru

Systemy okien aluminiowych są połączeniem funkcjonalności z ponadczasową estetyką. Dzięki inteligentnej technice możliwe jest zestawianie wielu form i wariantów kolorystycznych, co nada naszym domostwom własnego oryginalnego stylu – naszego stylu. Aluminium, tworzywo sztuczne i stal można łączyć ze sobą w wielu formach, kolorach oraz elementach wzornictwa.

Genesis 75

Jest to trójkomorowy system, który w głównej mierze przeznaczony jest dla konstrukcji okiennych o podwyższonej izolacyjności termicznej zachowując najwyższą ergonomię oraz nowoczesną estetykę. Ten system może być stosowany zarówno w budynkach o użyteczności publicznej jak i domach jedno i wielorodzinnych.

Superial

System okienny mający wysokie parametry termoizolacji dzięki zastosowaniu specjalnych wkład w termicznych, które są wsuwane pomiędzy przekładki termiczne jak i dookoła szyby.

AWS 90

To aluminiowe okna posiadające wysoką izolacyjność cieplną jednocześnie spełniając najwyższe wymogi architektoniczne. Dzięki nim możliwe jest kształtowanie wyglądu budynku przy 90 mm głębokości zabudowy.

AWS 75.SI

To system okienny charakteryzujący się szybkim montażem. Dzięki uszczelce środkowej, izolacji wrębu podszybowego i przyszybowego przy montażu unikamy przycinania, co znacznie skraca czas.

Steel look

To system okienno-drzwiowy o specyficznym kształcie profila o smukłej i gładkiej linii. Dzięki temu jego unikatowy design wyróżnia się na rynku. Dodatkowo posiada szeroką gamę kolor w do wyboru.

masterline 8

To wyjątkowy system okienny, który pozwala na niezliczone możliwości w projektowaniu przy zachowaniu najwyższych parametr w technicznych. System ten pozwala na maksymalny dostęp światła przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej izolacyjności termicznej.

masterline 10

Zaprojektowane one zostały w zgodzie z aktualnymi trendami, które są idealnym rozwiązaniem zarówno dla nowoczesnego jak i klasycznego budownictwa. Posiadają dużą izolacyjność termiczną niezależnie od panujących warunków pogodowych.