Sprawdzone rozwiązania

Okna produkowane w Polsce

Okna z profili GEALAN wyróżniają się nie tylko estetycznym wyglądem, wyrafinowane i wypracowane w najdrobniejszych szczegółach geometrie profili spełniają najwyższe wymogi w kwestii izolacji cieplnej i akustycznej, ochrony antywłamaniowej i wentylacji. Okna z profili GEALAN reprezentują najwyższy stan techniki.
Elastyczna uszczelka środkowa przyczynia się znacząco 
do zwiększenia izolacyjności cieplnej okna. Dodatkowo chroni elementy okucia przed wilgocią i tym samym zapewnia sprawniejszą pracę okuć przy otwieraniu okna, zwłaszcza 
przy niskich temperaturach na zewnątrz.
Głębokość systemu
Wysokość ramy i skrzydła
Szklenie
Przenikalność cieplna dla okna referencyjnego w kolorze białym
Dźwiękochłonność dla okna przebadanego
Gealan 8000
74 mm
66 / 78 mm
od 24 do 46 mm
0,85 W/m2xK
32-47 db
Gealan 9000
82,5 mm
70 / 82 mm
od 24 do 52 mm
0,73 W/m2xK
32-48 db

systemy okienne

Okna S8000

Okna S9000

Okna S9000

Kubus

Aluminiowe

wentylacja

Ze względu na coraz szczelniejsze powłoki zewnętrzne budynków konieczna jest kontrolowana, dostosowana do potrzeb i niezależna od użytkownika wymiana powietrza.

Bo tylko kontrolowane wietrzenie pozwala na stworzenie w pomieszczeniu zdrowego klimatu, który zwiększa komfort mieszkania i efektywność energetyczną, chroniąc przy tym substancję budynku.

Oferujemy najlepsze systemy wentylacji uznanych producentów.
AERECO, AEROMAT, GECCO, DUCO, REGELAIR, RENSON

klamki

O ich atrakcyjnym wyglądzie decyduje idealne połączenie estetyki, ergonomii, funkcjonalności i użytych materiałów. Równie istotne zalety nowych klamek to ich trwałość oraz możliwość wyboru opcjonalnego koloru.

Innowacyjny, ergonomiczny kształt, komfortowa i łatwa obsługa, design zgodny z trendami nowoczesnej architektury, liczne warianty kolorystyczne dopasują się do każdego wnętrza, system Secustik, przycisk lub kluczyk stanowią dodatkowe zabezpieczenie przed nieproszonymi gośćmi, klamka TBT dla bezpieczeństwa dzieci (nie można otworzyć bez użycia klucza), klamka do mikrowentylacji z dodatkowym skokiem w położeniu 45°.

okucia

Szeroka paleta całkowicie ukrytych rozwiązań proponowanych przez SIEGENIA w ramach produktów axxent pozwala nie tylko na wpisanie się w modne trendy. W grupie rozwiązań axxent odnajdziemy m.in. okucia i zawiasy do drzwi oraz napędy mechaniczne, które łączy to, że wszędzie gdzie się pojawią wyznaczają zupełnie nowe standardy.