Drzwi aluminiowe

Innowacyjne rozwiązania systemowe

Dzięki zintegrowaniu rowka okuciowego i kanału okablowania w centralnej komorze profilu uzyskano korzyści ekonomiczne wynikające z uproszczonego wykonawstwa. Zapewniono łatwy i szybki montaż okuć, komponentów systemowych i dodatków, a także systemów automatyki zintegrowanej z drzwiami. Inną nowość, zgłoszoną już do opatentowania, stanowi płynne, hybrydowe połączenie przekładki termicznej i aluminium, które pozwala zminimalizować efekt bimetaliczny.
sp800i

Superial SP800

Podwyższenie izolacyjności uzyskano poprzez zastosowanie specjalnych wkładów termicznych wsuwanych pomiędzy przekładki termiczne oraz dookoła szyby. Rozwiązanie to polepsza izolacyjność przekroju o 0,2 – 0,5 W/m2K
alu_star_door

Star

System jest szczególnie rekomendowany do budynków niskoenergetycznych i poddawanych termomodernizacji, podnoszą komfort cieplny również w standardowych obiektach.
alu_ecoline_door

Ecoline

System przeznaczony do konstruowania nie wymagających izolacji termicznej elementów architektonicznej zabudowy wewnętrznej i zewnętrznej, segmentów ścian działowych przeznaczonych do ogólnego stosowania w budynkach użyteczności publicznej i przemysłowych 

ads90si

ADS 90.si

Energooszczędność i izolacyjność cieplna odgrywają coraz większą rolę zarówno w budownictwie nowym, jak i w przypadku modernizacji obiektów mieszkalnych i użyteczności publicznej. Seria drzwi ADS 90 spełnia wszelkie kryteria wyznaczane przez ten trend.
ads75si

ADS 75.si

Drzwi ADS 75.SI o bardzo dobrych parametrach izolacyjności cieplnej stanowią idealne rozwiązanie w przypadku obiektów, w których wymagania dotyczące rozwiązań architektonicznych i zarządzania energią stoją na najwyższym poziomie.
ads90si

ADS 70hd

Wielkogabarytowe drzwi ADS 70 HD nadają indywidualny charakter każdej fasadzie i elewacji. Solidna i trwała konstrukcja zapewniająca dużą szerokość przejścia i wysokość do 3000 mm jest dedykowana w szczególności budynkom o dużym natężeniu ruchu.
bezpieczeństwo

elektromechaniczene zasuwnice wielopunktowe

Ponieważ połowa włamywaczy przedostaje się do mieszkań właśnie przez okna, poziom bezpieczeństwa jaki zapewniają okna jest niezwykle istotny. Dlatego też kwestiom antywłamaniowości należy nadać szczególny priorytet przy wyborze okien. Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo nasze okna pozwalają na uzyskanie poziomu zabezpieczeń antywłamaniowych aż do klasy RC3 we wszystkich dozwolonych rozmiarach okien.

rygiel
Klamki i pochwyty

Jakość którą widać

Najpopularniejszym zestawem okuć drzwiowych są szyldy z klamkami po obu stronach drzwi. Większość z tych kompletów wyposażona jest w mechanizm wspomagający ruch klamki. Jest to uniwersalne rozwiązanie niewymagające specjalnych wyjaśnień.

Większość z nich to elementy stałe, tylko niektóre gałki występują w dwóch wariantach: stałym i obrotowym. Stałe uchwyty znalazły zastosowanie wszędzie tam, gdzie np. chcemy szybko zamknąć drzwi bez konieczności każdorazowego przekręcania klucza. W przypadku tych uchwytów ważne jest do jakich drzwi są przeznaczone, czy do prawych, czy do lewych.

klamki-alu
klamki i pochwyty

Wyższy komfort zamykania

Tylko najwyższej jakości okucia są w stanie zagwarantować drzwiom bezpieczeństwo, na którym można polegać. Dzięki takiemu podejściu KFV został liderem rynku w zakresie zasuwnic wielopunktowych. Nasze rozwiązania to nie tylko szereg różnorodnych mechanizmów ryglujących, ale przede wszystkim doskonale skoordynowany system, na który składają się komponenty najwyższej jakości.
tilt before turn

Sztywny łańcuch T2

Zalety tego rozwiązania : ochrona przed nieproszonymi gośćmi, brak zadrapań/uszkodzeń na powierzchni drzwi powstających przy wiszącym łańcuchu, ryglowanie od wewnątrz za pomocą gałki, osie gałki i klamki znajdują się w jednakowej odległości od listwy czołowej, możliwość otwierania od zewnątrz za pomocą klucza.
lancuch

wypełnienia

Ozdobne wypełnienia drzwiowe

Wysoka estetyka paneli podkreślana jest przez wykorzystanie różnorodnych elementów szklanych i metalowych. Urozmaicona oferta wypełnień o formach klasycznych jak i nowoczesnych pozwala na dostosowanie jej do zakupionej stolarki, zgodnie z własnym pomysłem.