Drzwi aluminiowe

Innowacyjne rozwiązania systemowe

Dzięki zintegrowaniu rowka okuciowego i kanału okablowania w centralnej komorze profilu uzyskano korzyści ekonomiczne wynikające z uproszczonego wykonawstwa. Zapewniono łatwy i szybki montaż okuć, komponentów systemowych i dodatków, a także systemów automatyki zintegrowanej z drzwiami. Inną nowość, zgłoszoną już do opatentowania, stanowi płynne, hybrydowe połączenie przekładki termicznej i aluminium, które pozwala zminimalizować efekt bimetaliczny.
genesis_75

genesis 75

Aliplast Genesis 75 jest to trójkomorowy system, który w głównej mierze przeznaczony jest dla konstrukcji okiennych o podwyższonej izolacyjności termicznej zachowując najwyższą ergonomię oraz nowoczesną estetykę. Ten system okienno-drzwiowy może być stosowany zarówno w budynkach o użyteczności publicznej jak i domach jedno i wielorodzinnych.

superial

System okienno-drzwiowy mający wysokie parametry termoizolacji dzięki zastosowaniu specjalnych wkładów termicznych, które są wsuwane pomiędzy przekładki termiczne jak i dookoła szyby.
ads75si

ADS 75 HD

ADS 75 HD to aluminiowy system drzwiowy, który jest połączeniem wysokiej trwałości i stabilności z atrakcyjnymi opcjami i funkcjami projektowymi. Jest to idealne rozwiązanie dla ciężkich skrzydeł drzwi i tych ponadgabarytowych.
bezpieczeństwo

elektromechaniczene zasuwnice wielopunktowe

Ponieważ połowa włamywaczy przedostaje się do mieszkań właśnie przez okna, poziom bezpieczeństwa jaki zapewniają okna jest niezwykle istotny. Dlatego też kwestiom antywłamaniowości należy nadać szczególny priorytet przy wyborze okien. Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo nasze okna pozwalają na uzyskanie poziomu zabezpieczeń antywłamaniowych aż do klasy RC3 we wszystkich dozwolonych rozmiarach okien.

rygiel
Klamki i pochwyty

Jakość którą widać

Najpopularniejszym zestawem okuć drzwiowych są szyldy z klamkami po obu stronach drzwi. Większość z tych kompletów wyposażona jest w mechanizm wspomagający ruch klamki. Jest to uniwersalne rozwiązanie niewymagające specjalnych wyjaśnień.

Większość z nich to elementy stałe, tylko niektóre gałki występują w dwóch wariantach: stałym i obrotowym. Stałe uchwyty znalazły zastosowanie wszędzie tam, gdzie np. chcemy szybko zamknąć drzwi bez konieczności każdorazowego przekręcania klucza. W przypadku tych uchwytów ważne jest do jakich drzwi są przeznaczone, czy do prawych, czy do lewych.

klamki-alu
klamki i pochwyty

Wyższy komfort zamykania

Tylko najwyższej jakości okucia są w stanie zagwarantować drzwiom bezpieczeństwo, na którym można polegać. Dzięki takiemu podejściu KFV został liderem rynku w zakresie zasuwnic wielopunktowych. Nasze rozwiązania to nie tylko szereg różnorodnych mechanizmów ryglujących, ale przede wszystkim doskonale skoordynowany system, na który składają się komponenty najwyższej jakości.
tilt before turn

Sztywny łańcuch T2

Zalety tego rozwiązania : ochrona przed nieproszonymi gośćmi, brak zadrapań/uszkodzeń na powierzchni drzwi powstających przy wiszącym łańcuchu, ryglowanie od wewnątrz za pomocą gałki, osie gałki i klamki znajdują się w jednakowej odległości od listwy czołowej, możliwość otwierania od zewnątrz za pomocą klucza.
lancuch

wypełnienia

Ozdobne wypełnienia drzwiowe

Wysoka estetyka paneli podkreślana jest przez wykorzystanie różnorodnych elementów szklanych i metalowych. Urozmaicona oferta wypełnień o formach klasycznych jak i nowoczesnych pozwala na dostosowanie jej do zakupionej stolarki, zgodnie z własnym pomysłem.