technologia V-Perfect

NIEWIODCZNE POŁACZANIA PROFILU​

V-Perfect, to zgrzew który sprawia ,że połączenie profilu jest prawie niewidoczne! Technologia zgrzewu pozwala na idealne połączenie profili okien i dzrwi PVC i uzyskanie tzw. cienkich zgrzewów, w dotąd nieosiągalnej jakości. V-Perfect całkowicie eliminuje powstawanie wypływek w procesie łączenia profili poprzez kontrolę docisku zgrzewu.
Wszystko to sprawia, że okna i drzwi PVC z łatwością dostosowują się do rozmaitych wizji i pomysłów architektonicznych. V-Perfect to technologia, która odkrywa nowy wymiar piękna i funkcjonalności stolarki okienno-drzwiowej. Dzięki nowej bezwypływkowej technologii okna i drzwi PVC stają się ważnym elementem wyposażenia wnętrz, a nie tylko zwykłym materiałem budowlanym.
noprefect perfect
Przesuń suwak
aby zobaczyć różnicę
najwyższe walory estetyczne produkowanych okien

V-perfect

V-Perfect jest opatentowaną technologią wykorzystującą metodę łączenia kształtowego naroży w oknach PVC. Dzięki niej możliwe jest precyzyjne połączenie profili, co przekłada się zarówno na estetykę, jak i funkcjonalność okna. Niedociągnięcia i ograniczenia, dotyczące tradycyjnie stosowanych technologii zgrzewania profili, wyeliminowane zostały dzięki wdrożeniu układów sterowania numerycznego przy ich obróbce i łączeniu. Podczas łączenia profili następuje ich dokładne zazębienie, co gwarantuje wytrzymałość i trwałość stolarki okienno-drzwiowej.
V-Perfect spełnia najwyższe normy jakości zgrzewu, który poprzedzony jest precyzyjnym frezowaniem i licowaniem naroży okna PVC. V-Perfect umożliwia łączenie skomplikowanych w kształcie profili!
Ponadto, przy zastosowaniu tej metody osiągana jest wysoka szczelność okna, która chroni je przed negatywnymi zjawiskami atmosferycznymi.