Systemy przesuwne HS

Systemy przesuwne HS cieszą się coraz większą popularnością!

Montaż stolarki okienno-drzwiowej w takich okolicznościach przyrody, to sama przyjemność! Oprócz sprzyjającej nam pogody miło było popatrzeć na finalne efekty naszej pracy.

Krótki opis realizacji

Przy tej realizacji nasz klient zdecydował się na stolarkę w systemie HS. Takie rozwiązanie wymaga systemów profilowych ze specjalną konstrukcją. Jest to system podnoszono-przesuwny, który z łatwością mogą obsługiwać nawet dzieci. Poprzez mechanizm klamki skrzydło zostaje najpierw podniesione, a następnie przesunięte. Podobnie wygląda to w drugą stronę. Podczas zamykania, gdy klamka znajdzie się już w pozycji zamkniętej, skrzydło rygluje się i opada. Dzięki temu uszczelnia się prześwit znajdujący się w dolnej części skrzydła.

Stolarka HS, to rozwiązanie, które pozwala na wpuszczenie do naszego domu dużej ilości światła dziennego. Dodatkowo zapewnia nam panoramiczny widok na najbliższe otoczenie, a także tworzy wyjątkowy wystrój wnętrz. Duże, przeszklone skrzydła drzwi przesuwnych HS oraz ich powierzchnia są bezproblemowe w użytkowaniu. Są niezwykle lekkie i komfortowe.

Mogą ci się również spodobać