Version :
DEEN

rolety

SPRAWDZONE I BEZPIECZNE ROZWIĄZANIA

Już swoim samym wyglądem rolety występowe gwarantują niesamowitą swobodę w kształtowaniu całego wystroju architektonicznego domu. Kanciaste czy okrągłe - te optymalne osłony przeciwsłoneczne i przeciwpogodowe są odpowiednie do każdego stylu architektonicznego.

Sprawdzone pod kątem zgodności z klasą odporności WK2 i charakteryzujące się rewelacyjnymi wartościami: opatentowane zabezpieczenie przed podniesieniem, podwójne wkładki neoprenowe i stalowe w szynie końcowej, stabilna szyna prowadząca z dodatkowym zabezpieczeniem przed demontażem, pancerz rolety ze wzmocnionego, wytłaczanego aluminium.

prywatność i spokój

Przepuszczające światło profile są jedynymi w swoim rodzaju na rynku i umożliwiają precyzyjne dozowanie ilości wpadającego światła oraz sterowanie nim dla uzyskania przyjemnej atmosfery w pomieszczeniu. W ten sposób można indywidualnie rozświetlić pomieszczenia, zabezpieczyć sferę prywatności i pozostawić hałas na zewnątrz. Dzięki wykorzystaniu światła dziennego oszczędza się też na kosztach energii sztucznego oświetlenia, a zimą, jeśli sobie tego życzysz, w pomieszczeniu jest jasno, a mimo to zimno pozostaje na zewnątrz.

ŁATWY MONTAŻ I WYSOKI KOMFORT

Rolety cechują się ochroną przed światłem, ciekawskimi spojrzeniami, hałasem i włamaniem. Regulują ilość wpadającego światła aż do całkowitego zaciemnienia, chronią sferę prywatną przed ciekawskimi spojrzeniami, hałasem ulicznym i nie dają żadnych szans nieproszonym gościom. Rolety skutecznie chronią także przed przegrzaniem pomieszczeń latem i redukują koszty ogrzewania zimą poprzez powstrzymanie zimna i zapobieganie stratom ciepła. Efekt: przyjemna atmosfera w mieszkaniu i wysoki komfort!

potrzebujesz więcej informacji ?

kontakt

Grzegorz Pawłowski
+48 59 822 15 55
biuro@gabit.eu
Kontakt w języku : PL | DE | ENG
Przemysław Gierlach
+48 59 822 15 52
przemyslaw@gabit.eu
Kontakt w języku : PL | DE
Szymon Leszczyński
+48 59 822 15 57
szymon@gabit.eu
Kontakt w języku : PL
Dawid Jakubek
+48 59 822 15 42
dawid@gabit.eu
Kontakt w języku : PL | DE

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości lub chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszych roletach i ich możliwościach, chętnie udzielimy wyczerpujących informacji.