Realizacja w Berlinie

W Berlinie sporo ostatnio zdziałaliśmy!

Zakończyliśmy właśnie naszą realizację w Berlinie. Była to jedna z większych inwestycji, których sukcesywnie przybywa nam w portfolio.
Naszą firmę na rynku wyróżnia kompleksowość usług. Działamy zarówno przy obsłudze zleceń indywidualnych, jak i przy projektach inwestycyjnych. Wszystkie realizacje odbywają się pod fachowym nadzorem naszych technologów.

Nasze zaplecze produkcyjne umożliwia realizowanie zamówień zarówno tych standardowych, jak i indywidualnych koncepcji technologicznych, które podlegają stałej kontroli na każdym etapie produkcji. Nowoczesny park maszyn do produkcji okien, drzwi, fasad i rolet daje gwarancję jakości naszej stolarki okienno-drzwiowej z PVC i aluminium. Dzięki własnej flocie transportowej, składającej się z busów oraz pojazdów ciężarowych dostawy sprawnie docierają do naszych klientów, zarówno w kraju, jak i za granicą. Pojazdy ciężarowe dodatkowo wyposażone są w wózki widłowe, aby proces rozładunku przebiegał sprawnie.

Nieoceniona jest również wykonywana praca naszej ekipy montażowej. W ich skład wchodzą doświadczeni specjaliści, którzy profesjonalnie montują stolarkę okienno-drzwiową o różnych parametrach i gabarytach.
Poprzez rzetelne i profesjonalne podejście na każdym etapie realizowanej inwestycji jesteśmy w stanie zapewnić fachową obsługę na najwyższym poziomie.

Mogą ci się również spodobać