OknoKonstruktor

Bez nowoczesnych technologii oraz usprawniających pracę aplikacji i programów nie wyobrażamy już sobie naszej codziennej pracy. Z myślą o szybkim działaniu i lepszej obsłudze naszych Klientów wykorzystujemy różne narzędzia.

Jednym z nich jest oprogramowanie OknoKonstruktor firmy Gealan, które umożliwia bezpieczne planowanie/projektowanie stolarki okiennej, ułatwia tworzenie kompleksowych ofert handlowych oraz dokumentacji przetargowej, a także zawiera szczegółowy przegląd produktów w różnych wariantach, wraz z opisem zalet i z uwzględnieniem wskazówek poprawnego montażu.

Za pomocą oprogramowania OknoKonstruktor można projektować okna o dowolnych kształtach, we wszystkich systemach Gealan. Ponadto można dodawać profile dodatkowe, poszerzenia ościeżnic oraz łączenia parapetów.

Tego rodzaju oprogramowanie stanowi znaczącą ewolucję w zakresie wsparcia projektów budowlanych. Już samo oprogramowanie pomaga w weryfikacji projektów pod kątem ich wykonalności w odniesieniu do wartości statycznych, współczynnika U czy maksymalnych rozmiarów.

Mogą ci się również spodobać