Okna w systemie S9000 z nakładką aluminiową

Izolacja termiczna

Osiągnięcie doskonałej izolacji termicznej w systemie okien PVC S9000 to nie przypadek. Jest to wynik celowych prac rozwojowych i badawczych, których wyniki mówią same za siebie. Wyliczenia wskazały osiągnięcie doskonałych parametrów izolacyjności termicznej, której od początku było osiągnięcie Uf = 0,92 W/m²K, przy zastosowaniu standardowych wzmocnień stalowych, spełniając jednocześnie pasywny standard. Sukces został osiągnięty dzięki synergii innowacyjnych detali, które zostały zastosowane podczas projektowania tego systemu okien PVC
Okna stworzone w systemie S9000 z nakładkami aluminiowymi, to połączenie zalet, które posiada aluminium oraz tworzywo PVC. Aluminium swoim nowoczesnym wyglądem dodaje elegancji architekturze jednocześnie zachowując wszystkie zalety jakie posiada stolarka PVC.
Okna PVC wyposażone w chip
z dostępem do aplikacji mobilnej WindowPass

Nowe możliwości dzięki 
zintegrowanemu chipowi w oknie PVC

Rozwiązanie składa się z chipa NFC, interfejsu internetowego (Cockpit) i dwóch aplikacji mobilnych (MontageProfi i WindowPass). Za pomocą chipa NFC wbudowanego w skrzydło okienne lub drzwiowe, danymi okiennymi, zamówieniami i obiektami można zarządzać cyfrowo. Jednoznaczna identyfikacja i dostępne informacje ułatwiają montaż i akceptację u klienta.
powłoka ochronna stworzona ze szkła akrylowego

innowacyjna technologia acrylcolor

Okna AcrylColor wykonywane są ze specjalnych profili z zewnętrzną powłoką ze szkła akrylowego. Już na etapie produkcji profili okiennych płynne PVC i płynne szkło akrylowe są łączone w trwały i nierozerwalny sposób. Dodatkowa warstwa szkła akrylowego po zewnętrznej stronie profilu czyni okna AcrylColor znacznie bardziej trwałymi niż standardowe okna z PVC.
Gruba powłoka ze szkła akrylowego jest trwale połączona z białym podkładem z PVC. Łatwo usunąć z niej wszelkie zarysowania – wystarczy kropla wody i kilka potarć czyściwem. Idealnie gładka powierzchnia okien AcrylColor wręcz odpycha brud i zanieczyszczenia.
Bezpieczeństwo naszych okien

Zaczepy antywyważeniowe

Bezpieczeństwo, lekkość działania i trwałość: to cechy wyróżniające nasze okucia! Dzięki trwałemu połączeniu tworzywa i stali, płaskiej formie (jedynie 8 mm wysokości) oraz łatwej technologii wiercenia, zaczepy antywłamaniowe zastosowane w naszej stolarce PVC bez problemu spełniają wymogi klasy odporności antywłamaniowej RC2, ponadto mogą być stosowane jako element uzupełniający. Minimalne tarcie, bez jakichkolwiek kompromisów w zakresie komfortu obsługi, czy wyglądu.
Zaczepy antywyważeniowe w naszej stolarce PVC, to wysoki poziom zabezpieczeń i trwały komfort użytkowania dzięki zastosowaniu podnośnika rolkowego i kombinacji z grzybkami obrotowymi!