Okna w systemie S9000 z nakładką aluminiową

Izolacja termiczna

Osiągnięcie doskonałej izolacji termicznej w systemie okien PVC S9000 to nie przypadek. Jest to wynik celowych prac rozwojowych i badawczych, których wyniki mówią same za siebie. Wyliczenia wskazały osiągnięcie doskonałych parametrów izolacyjności termicznej, której od początku było osiągnięcie Uf = 0,92 W/m²K, przy zastosowaniu standardowych wzmocnień stalowych, spełniając jednocześnie pasywny standard. Sukces został osiągnięty dzięki synergii innowacyjnych detali, które zostały zastosowane podczas projektowania tego systemu okien PVC
Okna stworzone w systemie S9000 z nakładkami aluminiowymi, to połączenie zalet, które posiada aluminium oraz tworzywo PVC. Aluminium swoim nowoczesnym wyglądem dodaje elegancji architekturze jednocześnie zachowując wszystkie zalety jakie posiada stolarka PVC.

WYMIARY
PROFILU

powłoka ochronna stworzona ze szkła akrylowego

innowacyjna technologia acrylcolor

Okna AcrylColor wykonywane są ze specjalnych profili z zewnętrzną powłoką ze szkła akrylowego. Już na etapie produkcji profili okiennych płynne PVC i płynne szkło akrylowe są łączone w trwały i nierozerwalny sposób. Dodatkowa warstwa szkła akrylowego po zewnętrznej stronie profilu czyni okna AcrylColor znacznie bardziej trwałymi niż standardowe okna z PVC.
Gruba powłoka ze szkła akrylowego jest trwale połączona z białym podkładem z PVC. Łatwo usunąć z niej wszelkie zarysowania – wystarczy kropla wody i kilka potarć czyściwem. Idealnie gładka powierzchnia okien AcrylColor wręcz odpycha brud i zanieczyszczenia.
Okna PVC wyposażone w chip
z dostępem do aplikacji mobilnej WindowPass

Nowe możliwości dzięki 
zintegrowanemu chipowi w oknie PVC

Rozwiązanie składa się z chipa NFC, interfejsu internetowego (Cockpit) i dwóch aplikacji mobilnych (MontageProfi i WindowPass). Za pomocą chipa NFC wbudowanego w skrzydło okienne lub drzwiowe, danymi okiennymi, zamówieniami i obiektami można zarządzać cyfrowo. Jednoznaczna identyfikacja i dostępne informacje ułatwiają montaż i akceptację u klienta.
Bezpieczeństwo naszych okien

Zaczepy antywyważeniowe

Bezpieczeństwo, lekkość działania i trwałość: to cechy wyróżniające nasze okucia! Dzięki trwałemu połączeniu tworzywa i stali, płaskiej formie (jedynie 8 mm wysokości) oraz łatwej technologii wiercenia, zaczepy antywłamaniowe zastosowane w naszej stolarce PVC bez problemu spełniają wymogi klasy odporności antywłamaniowej RC2, ponadto mogą być stosowane jako element uzupełniający. Minimalne tarcie, bez jakichkolwiek kompromisów w zakresie komfortu obsługi, czy wyglądu.
Zaczepy antywyważeniowe w naszej stolarce PVC, to wysoki poziom zabezpieczeń i trwały komfort użytkowania dzięki zastosowaniu podnośnika rolkowego i kombinacji z grzybkami obrotowymi!