PRZEMYŚLANA STATYKA OKNA

Okna pvc
w systemie s8000

Efektywność i optymalizacja materiałowa – to główne wytyczne, które przyświecały projektowaniu oraz produkcji systemu profili S8000 IQ. Wyróżniają się niezawodną statyką, która dzięki obszernej komorze głównej dostosowana jest do montażu dużych wzmocnień stalowych. Profil o głębokości 74 mm zapewnia doskonałą izolację cieplną i akustyczną, dzięki temu nasz produkt spełnił oczekiwania wielu wymagających użytkowników.

Niezawodne rozwiązania

Nasze okna w systemie profili S8000 IQ zapewnią doskonałą izolację cieplną uzyskaną dzięki głębokości skrzydła 74 mm oraz wielokomorowej konstrukcji. W ościeżnicy oraz skrzydle zastosowano duże, stalowe wzmocnienia, które gwarantują wysoką statykę okna, i pozwalają na montaż dużych okien odpornych na spore obciążenia wiatrem. W oknach z systemem S8000 IQ istnieje możliwość zamontowania antywłamaniowych szyb i okuć, co znacznie zwiększa ochronę i bezpieczeństwo.

WYMIARY
PROFILU

powłoka ochronna stworzona ze szkła akrylowego

innowacyjna technologia acrylcolor

Okna AcrylColor wykonywane są ze specjalnych profili z zewnętrzną powłoką ze szkła akrylowego. Już na etapie produkcji profili okiennych płynne PVC i płynne szkło akrylowe są łączone w trwały i nierozerwalny sposób. Dodatkowa warstwa szkła akrylowego po zewnętrznej stronie profilu czyni okna AcrylColor znacznie bardziej trwałymi niż standardowe okna z PVC.
Gruba powłoka ze szkła akrylowego jest trwale połączona z białym podkładem z PVC. Łatwo usunąć z niej wszelkie zarysowania – wystarczy kropla wody i kilka potarć czyściwem. Idealnie gładka powierzchnia okien AcrylColor wręcz odpycha brud i zanieczyszczenia.
Okna PVC wyposażone w chip
z dostępem do aplikacji mobilnej WindowPass

Nowe możliwości dzięki 
zintegrowanemu chipowi w oknie PVC

Rozwiązanie składa się z chipa NFC, interfejsu internetowego (Cockpit) i dwóch aplikacji mobilnych (MontageProfi i WindowPass). Za pomocą chipa NFC wbudowanego w skrzydło okienne lub drzwiowe, danymi okiennymi, zamówieniami i obiektami można zarządzać cyfrowo. Jednoznaczna identyfikacja i dostępne informacje ułatwiają montaż i akceptację u klienta.
Bezpieczeństwo naszych okien

Zaczepy antywyważeniowe

Bezpieczeństwo, lekkość działania i trwałość: to cechy wyróżniające nasze okucia! Dzięki trwałemu połączeniu tworzywa i stali, płaskiej formie (jedynie 8 mm wysokości) oraz łatwej technologii wiercenia, zaczepy antywłamaniowe zastosowane w naszej stolarce PVC bez problemu spełniają wymogi klasy odporności antywłamaniowej RC2, ponadto mogą być stosowane jako element uzupełniający. Minimalne tarcie, bez jakichkolwiek kompromisów w zakresie komfortu obsługi, czy wyglądu.
Zaczepy antywyważeniowe w naszej stolarce PVC, to wysoki poziom zabezpieczeń i trwały komfort użytkowania dzięki zastosowaniu podnośnika rolkowego i kombinacji z grzybkami obrotowymi!
technologia V-Perfect, to najwyższe walory estetyczne produkowanych okien

v-perfect - niewidoczne połączania profilu

V-Perfect, to zgrzew który sprawia ,że połączenie profilu jest prawie niewidoczne! Technologia zgrzewu pozwala na idealne połączenie profili okien i drzwi PVC i uzyskanie tzw. cienkich zgrzewów, w dotąd nieosiągalnej jakości.
noprefect perfect
Przesuń suwak
aby zobaczyć różnicę