Okna pvc w systemie
GEALAN LINEAR®

Innowacyjny system GEALAN-LINEAR® cechuje minimalizm i wizualna perfekcja. System bazuje na prostych konturach będących wiodącym trendem we współczesnej architekturze. Wyraziste kształty skrzydeł o nachyleniu przylg 4° oraz listwy przyszybowe w optyce 90° tworzą unikalny, nowoczesny design. Dopełnieniem zalet systemu jest niska wysokość złożenia – 110 mm pozwalająca na konstruowanie efektownych, dużych przeszkleń.

Design

WYRAZISTE KSZTAŁTY skrzydeł o nachyleniu przylg 4° oraz listwy przyszybowe w optyce 90° tworzą unikalny, KANCIASTY DESIGN. LINEAR, to tendencja do prostoliniowych, kanciastych konstrukcji okiennych w oparciu o model okien aluminiowych.

WYMIARY
PROFILU

Nowoczesność

TERMIKA

System uszczelnienia środkowego osiąga najwyższe wartości wydajności w segmencie rynkowym 74mm+ dzięki innowacyjnej konstrukcji systemu, który jest konsekwentnie zaprojektowany tak, aby sprostać obecnym i przyszłym wymaganiom rynku.

Wszechstronność

Dzięki głębokości zabudowy wynoszącej 74mm można zastosować obszerny program istniejących profili dodatkowych oraz liczne istniejące rozwiązania systemowe. Nowy system drzwi wejściowych oraz dostosowane wizualnie skrzydło do systemu przesuwnego GEALAN-SMOOVIO uzupełniają bogatą ofertę systemową.
Okna PVC wyposażone w chip
z dostępem do aplikacji mobilnej WindowPass

Nowe możliwości dzięki 
zintegrowanemu chipowi w oknie PVC

Rozwiązanie składa się z chipa NFC, interfejsu internetowego (Cockpit) i dwóch aplikacji mobilnych (MontageProfi i WindowPass). Za pomocą chipa NFC wbudowanego w skrzydło okienne lub drzwiowe, danymi okiennymi, zamówieniami i obiektami można zarządzać cyfrowo. Jednoznaczna identyfikacja i dostępne informacje ułatwiają montaż i akceptację u klienta.

Dodatkowe atuty systemu linear

technologia V-Perfect, to najwyższe walory estetyczne produkowanych okien

v-perfect - niewidoczne połączania profilu

V-Perfect, to zgrzew który sprawia ,że połączenie profilu jest prawie niewidoczne! Technologia zgrzewu pozwala na idealne połączenie profili okien i drzwi PVC i uzyskanie tzw. cienkich zgrzewów, w dotąd nieosiągalnej jakości.
noprefect perfect
Przesuń suwak
aby zobaczyć różnicę
Bezpieczeństwo naszych okien

Zaczepy antywyważeniowe

Bezpieczeństwo, lekkość działania i trwałość: to cechy wyróżniające nasze okucia! Dzięki trwałemu połączeniu tworzywa i stali, płaskiej formie (jedynie 8 mm wysokości) oraz łatwej technologii wiercenia, zaczepy antywłamaniowe zastosowane w naszej stolarce PVC bez problemu spełniają wymogi klasy odporności antywłamaniowej RC2, ponadto mogą być stosowane jako element uzupełniający. Minimalne tarcie, bez jakichkolwiek kompromisów w zakresie komfortu obsługi, czy wyglądu.
Zaczepy antywyważeniowe w naszej stolarce PVC, to wysoki poziom zabezpieczeń i trwały komfort użytkowania dzięki zastosowaniu podnośnika rolkowego i kombinacji z grzybkami obrotowymi!