Version :
DEEN

fasady

ESTETYKA POŁĄCZONA Z NAJNOWSZĄ TECHNIKĄ

Fasady to nowoczesne ściany osłonowe o prostych lub oryginalnych kształtach, spełniające funkcje reprezentacyjne, dekoracyjne i użytkowe. Naturalna lekkość oraz wyjątkowe parametry statyczne aluminium pozwalają na tworzenie konstrukcji o imponujących gabarytach, łączących w sobie funkcjonalność i bogactwo formy.

Produkowane przez nas fasady są trwałe i solidne, a ich zaletą jest świetna izolacja termiczna. Dzięki możliwości wyboru koloru konstrukcji z bogatej palety RAL oraz kolorów drewnopodobnych konstrukcje dopasują się do każdej elewacji. Dodatkowym atutem jest możliwość zastosowania wielu elementów otwieranych tj. różnego typu okien i drzwi.

NAJLEPSZE SYSTEMY NA RYNKU.

Zapewniamy Państwu naszą pomoc od doradztwa technicznego już na etapie projektu poprzez pomiar, produkcję i montaż. Udzielamy również wsparcia przy projektowaniu statyki dla architektów i wykonawców konstrukcji. Realizując dla Państwa projekt fasady szklanej opiekujemy się nim od pierwszych prac koncepcyjno – projektowych. Wybierając odpowiednie systemy fasadowe i materiały dostosowujemy się do Państwa życzeń.

ŁATWY MONTAŻ I WYSOKI KOMFORT

W obszarze szczególnie wymagających przeszkleń dachowych innowacyjny system uszczelnień zapewnia maksymalną izolacyjność cieplną w połączeniu z prostym montażem dokonywanym dzięki zintegrowanemu prowadzeniu śrub mocujących. Także w przypadku realizacji wymagających zastosowania wielkopowierzchniowych przeszkleń dwukomorowych nowa konstrukcja sprawdza się doskonale w zakresie przenoszenia obciążeń i prowadzenia śrub mocujących dzięki innowacyjnym, opatentowanym elementom systemowym.

bezproblemowa integracja.

Nowy wariant systemowy  umożliwia zastosowanie konstrukcji nakładkowej na podkonstrukcji stalowej i drewnianej o szerokości przekraczającej 60 mm. Nowoczesna generacja uszczelnień pozwala na zastosowanie dużych przekrojów wentylacyjnych, szczególnie w obszarze dachu. System izolatorów i dodatkowe uszczelnienie taśmą butylową zapewnia w tym przypadku wyjątkowo efektywne zabezpieczenie.

potrzebujesz więcej informacji ?

kontakt

Tomasz Dułak
+48 59 822 15 51
tomasz@gabit.eu
Kontakt w języku : PL | DE
Paweł Łangowski
+48 59 822 15 41
pawel@gabit.eu
Kontakt w języku : PL | ENG

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości lub chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszych fasadach i ich możliwościach, chętnie udzielimy wyczerpujących informacji.