Drzwi w systemie S9000

Eleganckie powitanie

Wizytówką każdego domu są drzwi wejściowe. To one już od progu stwarzają pozytywny klimat, a wnętrzom dodają uroku i elegancji. Aby zaspokoić każde gusta nowy system drzwiowy dostępny jest o wyglądzie klasycznym, jak i w wersji design, gdzie wypełnienie drzwiowe osadzone jest w jednej płaszczyźnie z ościeżnicą.
Nasze nowoczesne skrzydła drzwiowe w wersji design, to spełnienie najwyższych wymagań pod względem estetyki przy zapewnieniu jednocześnie gwarancji bezpieczeństwa oraz izolacji cieplnej. Ich pielęgnacja jest dodatkowo ułatwiona dzięki równej powierzchni oraz braku uskoku przy skrzydle. Każdy wybiera drzwi wejściowe wedle własnych upodobań. Przy wyborze wersji klasycznej do wyboru mamy różnorodne formy oraz szeroką paletę kolorystyczną, dzięki czemu efekt końcowy spełni nasze wyobrażenia w 100%.

WYMIARY
PROFILU

bezpieczeństwo

elektromechaniczene zasuwnice wielopunktowe

Ponieważ połowa włamywaczy przedostaje się do mieszkań właśnie przez okna, poziom bezpieczeństwa jaki zapewniają okna jest niezwykle istotny. Dlatego też kwestiom antywłamaniowości należy nadać szczególny priorytet przy wyborze okien. Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo nasze okna pozwalają na uzyskanie poziomu zabezpieczeń antywłamaniowych aż do klasy RC3 we wszystkich dozwolonych rozmiarach okien.

rygiel
klamki i pochwyty

Wyższy komfort zamykania

Tylko najwyższej jakości okucia są w stanie zagwarantować drzwiom bezpieczeństwo, na którym można polegać. Dzięki takiemu podejściu KFV został liderem rynku w zakresie zasuwnic wielopunktowych. Nasze rozwiązania to nie tylko szereg różnorodnych mechanizmów ryglujących, ale przede wszystkim doskonale skoordynowany system, na który składają się komponenty najwyższej jakości.
tilt before turn

Sztywny łańcuch T2

Zalety tego rozwiązania : ochrona przed nieproszonymi gośćmi, brak zadrapań/uszkodzeń na powierzchni drzwi powstających przy wiszącym łańcuchu, ryglowanie od wewnątrz za pomocą gałki, osie gałki i klamki znajdują się w jednakowej odległości od listwy czołowej, możliwość otwierania od zewnątrz za pomocą klucza.
lancuch