Drzwi w systemie S8000

Elegancja od samego progu

Wizytówką każdego domu są drzwi wejściowe. To one już od progu stwarzają pozytywny klimat, a wnętrzom dodają uroku i elegancji. Aby zaspokoić każde gusta nowy system drzwiowy dostępny jest o wyglądzie klasycznym, jak i w wersji design, gdzie wypełnienie drzwiowe osadzone jest w jednej płaszczyźnie z ościeżnicą.
Aby uzyskać najlepsze właściwości statyczne w drzwiach S800 IQ mostki poprzeczne zostały rozmieszczone tak, aby był możliwy montaż jak największego wzmocnienia stalowego. Takie rozwiązanie w profilu o głębokości 74 mm pozwala na montaż stali o wytrzymałości na zginanie wyższej nawet o 30%, a wyfrezowane odpowiednio wcześniej wzmocnienia pozwolą na szybki montaż zamka.

WYMIARY
PROFILU

komfort

Próg do drzwi wejściowych i balkonowych

Próg do drzwi wejściowych i balkonowych w systemie S8000 IQ ma wysokość zaledwie 20 mm i jest przystosowany do mieszkań osób niepełnosprawnych. Dzięki aluminiowej nakładce jest bardzo trwały, a wielopłaszczyznowa budowa oraz montowany w narożach blok uszczelniający zapewniają najwyższą szczelność.

s8000_prog
bezpieczeństwo

elektromechaniczene zasuwnice wielopunktowe

Ponieważ połowa włamywaczy przedostaje się do mieszkań właśnie przez okna, poziom bezpieczeństwa jaki zapewniają okna jest niezwykle istotny. Dlatego też kwestiom antywłamaniowości należy nadać szczególny priorytet przy wyborze okien. Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo nasze okna pozwalają na uzyskanie poziomu zabezpieczeń antywłamaniowych aż do klasy RC3 we wszystkich dozwolonych rozmiarach okien.

rygiel
Zamki

Wyższy komfort zamykania

Tylko najwyższej jakości okucia są w stanie zagwarantować drzwiom bezpieczeństwo, na którym można polegać. Dzięki takiemu podejściu KFV został liderem rynku w zakresie zasuwnic wielopunktowych. Nasze rozwiązania to nie tylko szereg różnorodnych mechanizmów ryglujących, ale przede wszystkim doskonale skoordynowany system, na który składają się komponenty najwyższej jakości.
Bezpieczeństwo

Sztywny łańcuch T2

Zalety tego rozwiązania : ochrona przed nieproszonymi gośćmi, brak zadrapań/uszkodzeń na powierzchni drzwi powstających przy wiszącym łańcuchu, ryglowanie od wewnątrz za pomocą gałki, osie gałki i klamki znajdują się w jednakowej odległości od listwy czołowej, możliwość otwierania od zewnątrz za pomocą klucza.
lancuch