Drzwi w systemie PSK

Komfort

Okucie PS/PSK comfort zostało wyposażone w dodatkowe elementy, dzięki którym nawet niedoświadczeni użytkownicy mogą cieszyć się łatwą i intuicyjną obsługą. Wprowadzone optymalizacje znacznie zwiększają stabilność przesuwania, zastosowane zarówno w górnej, jak i w dolnej części skrzydła, sprawiają, że jego ruch jest cichy i płynny. 

Nowatorskie użycie rozwórki wraz z hamulcem uchyłu oraz bardzo skuteczny hamulec dodatkowy, prawie całkowicie minimalizują wibracje skrzydła podczas ruchu.

Nowe okucia PSK COMFORT składają się z niewielkiej ilości elementów, dzięki czemu są one wygodne i intuicyjne w obsłudze, nawet dla niedoświadczonych użytkowników. Odsunięcie skrzydła na odległość 125 mm umożliwia zastosowanie okuć, także do szerokich profili, wymaganych w oknach o podwyższonej termoizolacyjności.

WYMIARY
PROFILU
PSK S8000

WYMIARY
PROFILU
PSK S9000

Komfort

Niezwykle komfortowa obsługa

Nowe okucia PSK COMFORT składają się z niewielkiej ilości elementów, dzięki czemu są one wygodne i intuicyjne w obsłudze, nawet dla niedoświadczonych użytkowników.

Odsunięcie skrzydła na odległość 125 mm umożliwia zastosowanie okuć, także do szerokich profili, wymaganych w oknach o podwyższonej termoizolacyjności.

PORTAL PS PSK comfort Holz Laufwagen
Klamki i pochwyty

Jakość którą widać

Dzięki przemyślanej koncepcji, system okuciowy PSK comfort daje szerokie możliwości aranżacyjne i pozwala z łatwością realizować różnorodne wymagania projektowe. Możemy np. dopasować wizualnie klamki i osłony, wybierając spośród szerokiej gamy standardowych kolorów: srebrny, stare złoto, F9. PSK-Z comfort dodatkowo w wersji ze stali nierdzewnej.

Ponadto elementy PSK łączą oszczędność miejsca z wygodną obsługą. Nawet duże drzwi tarasowe uchylno-przesuwne można łatwo otwierać i zamykać

Wyższy komfort zamykania

Nowe okucia

Mniej znaczy więcej. To, stwierdzenie idealnie pasuje do nowych okuć SIEGENIA PS 200 comfort do drzwi odstawno-przesuwnych: wszystkie zbędne dodatki zostały usunięte, skoncentrowaliśmy się natomiast na jak najlepszym spełnianiu podstawowych funkcji. W efekcie uzyskaliśmy produkt wyjątkowo przyjazny dla użytkowników. Wynika to przede wszystkim z intuicyjnego sposobu obsługi, znanego z okien rozwiernych.
Bezpieczeństwo

Ochrona

Ponadto konstrukcja okuć umożliwia zastosowanie ciągłego uszczelnienia, co eliminuje przeciągi, zwiększając odczucie komfortu i ograniczając zużycie energii. Niewątpliwą zaletą systemu jest również wysoki stopień bezpieczeństwa ponieważ już wersja podstawowa okuć PS 200 comfort zapewnia poziom ochrony antywłamaniowej do klasy RC2.
lancuch