Drzwi aluminiowe HST

Komfort w domowym zaciszu

Dzięki doskonałej konstrukcji wielkie elementy dają się przesuwać praktycznie bez użycia siły, a duże przeszklenia gwarantują skuteczne doświetlenie wnętrza zarówno przy otwartych, jak i zamkniętych drzwiach. Prawie niewidoczny próg niweluje podział na przestrzeń zewnętrzną i wewnętrzną.
Energooszczędność i izolacyjność cieplna odgrywają coraz większą rolę zarówno w budownictwie nowym, jak i w przypadku modernizacji obiektów mieszkalnych i użyteczności publicznej.
ultraglide

Ultra glide

Jest to system wykorzystywany do konstrukcji przesuwnych oraz podnoszonoprzesuwnych o podwyższonej izolacyjności termicznej. System ten umożliwia konstruowanie dużych i stabilnych okien i drzwi stosowanych najczęściej w budynkach mieszkaniowych jak i tych użyteczności publicznej.
slide-plus

Slide Plus

To system bez listew szklących do drzwi przesuwnych posiadający izolację termiczną. Posiada dwie wersje ościeżnic. Z ekstrudowanym torem jezdnym oraz odrębnym profilem, po którym toczą się wózki mocowane w dolnych częściach skrzydeł.
ase_80hi

ASE 80.HI

To aluminiowy system podnoszonoprzesuwny, który jest niebywale prosty w obsłudze, a do tego bezszelestny, funkcjonalny, elegancki i przestronny. Zapewnia łatwy dostęp do taras w czy balkon w. Mimo dużych wymiar w posiada niski próg, ukryte okucia oraz wysoką izolacyjność termiczną.
panorama

Panorama ass 77 psd

To system przesuwny, który dzięki swoim wąskim profilom oraz ukrytej w ścianie ościeżnicy zapewnia maksymalną transparentność oraz panoramiczność, a dzięki kompleksowości systemu zapewnia bezpieczeństwo i elastyczność projektowania, montażu oraz wykonawstwa.
cp155_ls

CP155 LS

To system podnoszony i podnoszonoprzesuwny mogący osiągać podwyższony stopień izolacyjności termicznej. Dzięki niemu możemy tworzyć ogromne szklane przestrzenie, co znacznie zwiększa komfort.
cp130

CP 130

To system podnoszono-przesuwny, który spełnia najwyższe standardy pod względem izolacyjności, stabilności jak i bezpieczeństwa. Posiada różne warianty otwierania. Jest idealnym rozwiązaniem dla pomieszczeń widokowych z jednoczesną możliwością konstruowania dużych oraz stabilnych zarówno okien jak i drzwi.
Klamki i pochwyty

Jakość którą widać

Dzięki przemyślanej koncepcji, system okuciowy PSK comfort daje szerokie możliwości aranżacyjne i pozwala z łatwością realizować różnorodne wymagania projektowe. Możemy np. dopasować wizualnie klamki i osłony, wybierając spośród szerokiej gamy standardowych kolorów: srebrny, stare złoto, F9. PSK-Z comfort dodatkowo w wersji ze stali nierdzewnej.

Ponadto elementy PSK łączą oszczędność miejsca z wygodną obsługą. Nawet duże drzwi tarasowe uchylno-przesuwne można łatwo otwierać i zamykać

Wyższy komfort zamykania

Nowe okucia

Mniej znaczy więcej. To, stwierdzenie idealnie pasuje do nowych okuć SIEGENIA PS 200 comfort do drzwi odstawno-przesuwnych: wszystkie zbędne dodatki zostały usunięte, skoncentrowaliśmy się natomiast na jak najlepszym spełnianiu podstawowych funkcji. W efekcie uzyskaliśmy produkt wyjątkowo przyjazny dla użytkowników. Wynika to przede wszystkim z intuicyjnego sposobu obsługi, znanego z okien rozwiernych.
Bezpieczeństwo

Ochrona

Ponadto konstrukcja okuć umożliwia zastosowanie ciągłego uszczelnienia, co eliminuje przeciągi, zwiększając odczucie komfortu i ograniczając zużycie energii. Niewątpliwą zaletą systemu jest również wysoki stopień bezpieczeństwa ponieważ już wersja podstawowa okuć PS 200 comfort zapewnia poziom ochrony antywłamaniowej do klasy RC2.
lancuch