Drzwi aluminiowe HST

Komfort w domowym zaciszu

Dzięki doskonałej konstrukcji wielkie elementy dają się przesuwać praktycznie bez użycia siły, a duże przeszklenia gwarantują skuteczne doświetlenie wnętrza zarówno przy otwartych, jak i zamkniętych drzwiach. Prawie niewidoczny próg niweluje podział na przestrzeń zewnętrzną i wewnętrzną.
Energooszczędność i izolacyjność cieplna odgrywają coraz większą rolę zarówno w budownictwie nowym, jak i w przypadku modernizacji obiektów mieszkalnych i użyteczności publicznej.
AWS-75

Ultra glide

System aluminiowy o podwyższonej izolacyjności termicznej przeznaczony do projektowania konstrukcji przesuwnych lub podnoszono przesuwnych. Konstrukcje przesuwne UG przeznaczone są do stosowania w obiektach budownictwa mieszkaniowego, głównie indywidualnego i użyteczności publicznej.
AWS-70

ASS 70.HI

System aluminiowych drzwi przesuwnych i podnoszono-przesuwnych o wysokiej izolacyjności cieplnej – perfekcyjna wodoszczelność, doskonała izolacyjność akustyczna i ochrona przed włamaniem do klasy RC 2 włącznie.
Klamki i pochwyty

Jakość którą widać

Dzięki przemyślanej koncepcji, system okuciowy PSK comfort daje szerokie możliwości aranżacyjne i pozwala z łatwością realizować różnorodne wymagania projektowe. Możemy np. dopasować wizualnie klamki i osłony, wybierając spośród szerokiej gamy standardowych kolorów: srebrny, stare złoto, F9. PSK-Z comfort dodatkowo w wersji ze stali nierdzewnej.

Ponadto elementy PSK łączą oszczędność miejsca z wygodną obsługą. Nawet duże drzwi tarasowe uchylno-przesuwne można łatwo otwierać i zamykać

Wyższy komfort zamykania

Nowe okucia

Mniej znaczy więcej. To, stwierdzenie idealnie pasuje do nowych okuć SIEGENIA PS 200 comfort do drzwi odstawno-przesuwnych: wszystkie zbędne dodatki zostały usunięte, skoncentrowaliśmy się natomiast na jak najlepszym spełnianiu podstawowych funkcji. W efekcie uzyskaliśmy produkt wyjątkowo przyjazny dla użytkowników. Wynika to przede wszystkim z intuicyjnego sposobu obsługi, znanego z okien rozwiernych.
Bezpieczeństwo

Ochrona

Ponadto konstrukcja okuć umożliwia zastosowanie ciągłego uszczelnienia, co eliminuje przeciągi, zwiększając odczucie komfortu i ograniczając zużycie energii. Niewątpliwą zaletą systemu jest również wysoki stopień bezpieczeństwa ponieważ już wersja podstawowa okuć PS 200 comfort zapewnia poziom ochrony antywłamaniowej do klasy RC2.
lancuch