Apartamenty w Gdyni

Działamy nad nową realizacją w Gdyni!

Właśnie pracujemy nad najnowszą realizacją, jaką są wyjątkowe apartamentowce Unique w Gdyni. Jest to kompleks trzech kameralnych budynków willowo-biznesowych mieszczących się w dzielnicy mającej bezpośredni kontakt z morzem oraz rezerwatem przyrody – Kępa Redłowska. To wyjątkowe miejsce daje unikalną możliwość kontaktu z naturą znajdując się nadal w mieście. Czy można wymarzyć sobie piękniejsze miejsce?

Apartamentowce są budynkami mieszkalnymi, które w ostatnich latach cieszą się bardzo dużym powodzeniem. Zaprojektowane w wysokim standardzie i wykonane z wysokiej jakości materiałów. W apartamentach Unique nie mogło więc zabraknąć naszych okien i drzwi. Usytuowane w prestiżowej lokalizacji w Gdyni, co sprawia, że ilość osób chętnych do ich zamieszkania bardzo szybko rośnie. Atrakcyjność lokalizacji oraz prestiż miejsca zamieszkania potrafią przyciągnąć wielu zainteresowanych.

Osobiście cieszymy się, że możemy wziąć udział w realizacji tego projektu i liczymy na więcej takich inwestycji w przestrzeni publicznej, zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Mogą ci się również spodobać