Version :
DEEN

Okna pvc s9000

<< wróć do okien

INNOWACYJNE USZCZELNIENIE ŚRODKOWE

Nowy system S 9000 o głębokości 82,5mm łączy cechy i zalety uszczelnienia środkowego i oporowego. Szerokość systemu, sześć komór w ościeżnicy i skrzydle oraz spójny system rozmieszczenia uszczelek w trzech płaszczyznach są gwarantami dla doskonałej izolacji termicznej. Okna w systemie S 9000 zaspokajają najwyższe oczekiwania.

Elastyczna uszczelka środkowa przyczynia się znacząco do zwiększenia izolacyjności cieplnej okna. Dodatkowo chroni elementy okucia przed wilgocią i tym samym zapewnia sprawniejszą pracę okuć przy otwieraniu okna, zwłaszcza przy niskich temperaturach na zewnątrz.

ZWIĘKSZONA STATYKA DZIĘKI STV

Opatentowana przez firmę GEALAN technologia STV® (klejenie szyby na sucho) polega na trwałym sklejeniu pakietu szybowego i skrzydła za pomocą specjalnej taśmy klejącej, przy pozostawieniu klasycznego klockowania. Sklejenie pakietu szybowego ze skrzydłem powoduje, że sztywność szkła przenosi się na skrzydło i przez to cały system osiąga większą stabilność. Dzięki temu okna o standardowych rozmiarach można produkować zupełnie bez wzmocnień stalowych. 

Rodzaje szyb

Ciepłoochronne
Dźwiękochłonne
 Antywłamaniowe
Przeciwsłoneczne
Ognioodporne
Dekoracyjne
Ornamentowe
Szkło specjalne

wentylacja

Ze względu na coraz szczelniejsze powłoki zewnętrzne budynków konieczna jest kontrolowana, dostosowana do potrzeb i niezależna od użytkownika wymiana powietrza. Bo tylko kontrolowane wietrzenie pozwala na stworzenie w pomieszczeniu zdrowego klimatu, który zwiększa komfort mieszkania i efektywność energetyczną, chroniąc przy tym substancję budynku. 

Oferujemy najlepsze systemy wentylacji uznanych producentów.
AERECO, AEROMAT, GECCO, DUCO, REGELAIR, RENSON

Kolory grupa II
Kolory grupa III
BEZPIECZEŃSTWO I KOMFORT SĄ U NAS W STANDARDZIE

Ponieważ połowa włamywaczy przedostaje się do mieszkań właśnie przez okna, poziom bezpieczeństwa jaki zapewniają okna jest niezwykle istotny. Dlatego też kwestiom antywłamaniowości należy nadać szczególny priorytet przy wyborze okien. Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo nasze okna pozwalają na uzyskanie poziomu zabezpieczeń antywłamaniowych aż do klasy RC 3 we wszystkich dozwolonych rozmiarach okien.

Aerocontrol -  monitorowanie otwarcia i zamknięcia okien

Bardzo często zdarza się tak, że pozostawione przez zapomnienie, otwarte okno staje się zaproszeniem dla złodzieja. Wraz z zastosowaniem AEROCONTROL wzrasta Państwa bezpieczeństwo. Czujniki magnetyczne na bieżąco kontrolują tutaj pozycję okna i zdalnie przekazują sygnał do jednostki centralnej.

JAKOŚĆ KTÓRĄ WIDAĆ

O ich atrakcyjnym wyglądzie decyduje idealne połączenie estetyki, ergonomii, funkcjonalności i użytych materiałów. Równie istotne zalety nowych klamek to ich trwałość oraz możliwość wyboru opcjonalnego koloru.

Innowacyjny, ergonomiczny kształt, komfortowa i łatwa obsługa, design zgodny z trendami nowoczesnej architektury, liczne warianty kolorystyczne dopasują się do każdego wnętrza, system Secustik, przycisk lub kluczyk stanowią dodatkowe zabezpieczenie przed nieproszonymi gośćmi, klamka TBT dla bezpieczeństwa dzieci (nie można otworzyć bez użycia klucza), klamka do mikrowentylacji z dodatkowym skokiem w położeniu 45°.

System klamek TBT - Tilt Before Turn

Otwarcie okna następuje po  obróceniu klamki do pozycji pionowej, po uprzednim odblokowaniu zamka kluczykiem. Klamki te umożliwiają swobodną wentylację pomieszczeń przy jednoczesnym zabezpieczeniu przed niezamierzonym otwarciem. Idealne rozwiązanie w trosce o najmłodszych.

Axxent - system ukrytych okuć

Szeroka paleta całkowicie ukrytych rozwiązań proponowanych przez SIEGENIA w ramach produktów axxent pozwala nie tylko na wpisanie się w modne trendy. W grupie rozwiązań axxent odnajdziemy m.in. okucia i zawiasy do drzwi oraz napędy mechaniczne, które łączy to, że wszędzie gdzie się pojawią wyznaczają zupełnie nowe standardy.

PotrzEbujesz więcej informacji ?

kontakt

Grzegorz Pawłowski
 +48 59 822 15 55
biuro@gabit.eu
PL | DE | ENG
Przemysław Gierlach
+48 59 822 15 52
przemyslaw@gabit.eu
PL | DE
Szymon Leszczyński
szymon@gabit.eu
+48 59 822 15 57
PL
Dawid Jakubek
+48 59 822 15 42
dawid@gabit.eu
PL | DE

Jeżeli masz  jakiekolwiek wątpliwości lub chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszych oknach i ich możliwościach, chętnie udzielimy wyczerpujących informacji.