Version :
DEEN

Okna pvc s9000 z nakładką aluminową

<< wróć do okien

izolacja termiczna

Doskonała izolacja termiczna systemu S 9000 nie jest dziełem przypadku, ale rezultatem celowych prac badawczych i rozwojowych. Wyniki mówią same za siebie. Liczne wyliczenia dowiodły osiągnięcia znakomitych parametrów izolacyjności termicznej. Od początku celem projektu było osiągnięcie Uf = 0,92 W/m²K przy zastosowaniu standardowych wzmocnień stalowych i tym samym spełnienie standardu pasywnego. Udało się to dzięki synergii innowacyjnych detali zastosowanych przy projektowaniu tego systemu.

NOWOCZESNY WYGLĄD ALUMINIUM

Okna i drzwi w systemie S 9000 z nakładkami aluminiowymi łączą zalety dwóch materiałów aluminium oraz tworzywa sztucznego. Nowoczesny wygląd aluminium dodaje architekturze dyskretnej elegancji przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich zalet stolarki z PVC.

Rodzaje szyb

Ciepłoochronne
Dźwiękochłonne
 Antywłamaniowe
Przeciwsłoneczne
Ognioodporne
Dekoracyjne
Ornamentowe
Szkło specjalne

wentylacja

Ze względu na coraz szczelniejsze powłoki zewnętrzne budynków konieczna jest kontrolowana, dostosowana do potrzeb i niezależna od użytkownika wymiana powietrza. Bo tylko kontrolowane wietrzenie pozwala na stworzenie w pomieszczeniu zdrowego klimatu, który zwiększa komfort mieszkania i efektywność energetyczną, chroniąc przy tym substancję budynku. 

Oferujemy najlepsze systemy wentylacji uznanych producentów.
AERECO, AEROMAT, GECCO, DUCO, REGELAIR, RENSON

BEZPIECZEŃSTWO I KOMFORT SĄ U NAS W STANDARDZIE

Ponieważ połowa włamywaczy przedostaje się do mieszkań właśnie przez okna, poziom bezpieczeństwa jaki zapewniają okna jest niezwykle istotny. Dlatego też kwestiom antywłamaniowości należy nadać szczególny priorytet przy wyborze okien. Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo nasze okna pozwalają na uzyskanie poziomu zabezpieczeń antywłamaniowych aż do klasy RC 3 we wszystkich dozwolonych rozmiarach okien.

Aerocontrol -  monitorowanie otwarcia i zamknięcia okien

Bardzo często zdarza się tak, że pozostawione przez zapomnienie, otwarte okno staje się zaproszeniem dla złodzieja. Wraz z zastosowaniem AEROCONTROL wzrasta Państwa bezpieczeństwo. Czujniki magnetyczne na bieżąco kontrolują tutaj pozycję okna i zdalnie przekazują sygnał do jednostki centralnej.

JAKOŚĆ KTÓRĄ WIDAĆ

O ich atrakcyjnym wyglądzie decyduje idealne połączenie estetyki, ergonomii, funkcjonalności i użytych materiałów. Równie istotne zalety nowych klamek to ich trwałość oraz możliwość wyboru opcjonalnego koloru.

Innowacyjny, ergonomiczny kształt, komfortowa i łatwa obsługa, design zgodny z trendami nowoczesnej architektury, liczne warianty kolorystyczne dopasują się do każdego wnętrza, system Secustik, przycisk lub kluczyk stanowią dodatkowe zabezpieczenie przed nieproszonymi gośćmi, klamka TBT dla bezpieczeństwa dzieci (nie można otworzyć bez użycia klucza), klamka do mikrowentylacji z dodatkowym skokiem w położeniu 45°.

System klamek TBT - Tilt Before Turn

Otwarcie okna następuje po  obróceniu klamki do pozycji pionowej, po uprzednim odblokowaniu zamka kluczykiem. Klamki te umożliwiają swobodną wentylację pomieszczeń przy jednoczesnym zabezpieczeniu przed niezamierzonym otwarciem. Idealne rozwiązanie w trosce o najmłodszych.

Axxent - system ukrytych okuć

Szeroka paleta całkowicie ukrytych rozwiązań proponowanych przez SIEGENIA w ramach produktów axxent pozwala nie tylko na wpisanie się w modne trendy. W grupie rozwiązań axxent odnajdziemy m.in. okucia i zawiasy do drzwi oraz napędy mechaniczne, które łączy to, że wszędzie gdzie się pojawią wyznaczają zupełnie nowe standardy.

PotrzEbujesz więcej informacji ?

kontakt

Grzegorz Pawłowski
 +48 59 822 15 55
biuro@gabit.eu
PL | DE | ENG
Przemysław Gierlach
+48 59 822 15 52
przemyslaw@gabit.eu
PL | DE
Szymon Leszczyński
szymon@gabit.eu
+48 59 822 15 57
PL
Dawid Jakubek
+48 59 822 15 42
dawid@gabit.eu
PL | DE

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości lub chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszych oknach i ich możliwościach, chętnie udzielimy wyczerpujących informacji.