Version :
DEEN

OKNA PVC S8000

<< wróć do okien

ZAPLANOWANA STATYKA

System profili S 8000 IQ wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniom rynku. W trakcie projektowania tego systemu z uszczelnieniem oporowym o głębokości profila 74 mm efektywność i optymali­zacja materiałowa były głównymi wytycznymi służącymi stworzeniu efektywnego sposobu obróbki dla zakładów produkujących okna. Projektując system S 8000 IQ wiele uwagi poświęcono kwestii statyki. Starannie zaplanowana, obszerna komora główna przystosowana jest do montażu dużych wzmocnień stalowych.

SPRAWDZONE ROZWIĄZANIA

Okna z systemu profili S 8000 IQ gwarantują znakomitą izolację cieplną dzięki wielokomorowej konstrukcji i głębokości skrzydła 74 mm. Zastosowanie dużych stalowych wzmocnień w ościeżnicy i skrzydle zapewnia wysoką statykę i umożliwia montaż dużych okien, odpornych na znaczne obciążenia wiatrem. A ponieważ ochrona i bezpieczeństwo są ważnymi kryteriami wyboru okien, okna w systemie S 8000 IQ mogą zostać wyposażone w antywłamaniowe szyby i okucia.

Rodzaje szyb

Ciepłoochronne
Dźwiękochłonne
 Antywłamaniowe
Przeciwsłoneczne
Ognioodporne
Dekoracyjne
Ornamentowe
Szkło specjalne

wentylacja

Ze względu na coraz szczelniejsze powłoki zewnętrzne budynków konieczna jest kontrolowana, dostosowana do potrzeb i niezależna od użytkownika wymiana powietrza. Bo tylko kontrolowane wietrzenie pozwala na stworzenie w pomieszczeniu zdrowego klimatu, który zwiększa komfort mieszkania i efektywność energetyczną, chroniąc przy tym substancję budynku. 

Oferujemy najlepsze systemy wentylacji uznanych producentów.
AERECO, AEROMAT, GECCO, DUCO, REGELAIR, RENSON

color grup II
color grup III
BEZPIECZEŃSTWO I KOMFORT SĄ U NAS W STANDARDZIE

Ponieważ połowa włamywaczy przedostaje się do mieszkań właśnie przez okna, poziom bezpieczeństwa jaki zapewniają okna jest niezwykle istotny. Dlatego też kwestiom antywłamaniowości należy nadać szczególny priorytet przy wyborze okien. Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo nasze okna pozwalają na uzyskanie poziomu zabezpieczeń antywłamaniowych aż do klasy RC 3 we wszystkich dozwolonych rozmiarach okien.

Aerocontrol -  monitorowanie otwarcia i zamknięcia okien

Bardzo często zdarza się tak, że pozostawione przez zapomnienie, otwarte okno staje się zaproszeniem dla złodzieja. Wraz z zastosowaniem AEROCONTROL wzrasta Państwa bezpieczeństwo. Czujniki magnetyczne na bieżąco kontrolują tutaj pozycję okna i zdalnie przekazują sygnał do jednostki centralnej.

JAKOŚĆ KTÓRĄ WIDAĆ

O ich atrakcyjnym wyglądzie decyduje idealne połączenie estetyki, ergonomii, funkcjonalności i użytych materiałów. Równie istotne zalety nowych klamek to ich trwałość oraz możliwość wyboru opcjonalnego koloru.

Innowacyjny, ergonomiczny kształt, komfortowa i łatwa obsługa, design zgodny z trendami nowoczesnej architektury, liczne warianty kolorystyczne dopasują się do każdego wnętrza, system Secustik, przycisk lub kluczyk stanowią dodatkowe zabezpieczenie przed nieproszonymi gośćmi, klamka TBT dla bezpieczeństwa dzieci (nie można otworzyć bez użycia klucza), klamka do mikrowentylacji z dodatkowym skokiem w położeniu 45°.

SYSTEM KLAMEK TBT - TILT BEFORE TURN

Otwarcie okna następuje po  obróceniu klamki do pozycji pionowej, po uprzednim odblokowaniu zamka kluczykiem. Klamki te umożliwiają swobodną wentylację pomieszczeń przy jednoczesnym zabezpieczeniu przed niezamierzonym otwarciem. Idealne rozwiązanie w trosce o najmłodszych.

AXXENT - SYSTEM UKRYTYCH OKUĆ

Szeroka paleta całkowicie ukrytych rozwiązań proponowanych przez SIEGENIA w ramach produktów axxent pozwala nie tylko na wpisanie się w modne trendy. W grupie rozwiązań axxent odnajdziemy m.in. okucia i zawiasy do drzwi oraz napędy mechaniczne, które łączy to, że wszędzie gdzie się pojawią wyznaczają zupełnie nowe standardy.

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI ?

kontakt

Grzegorz Pawłowski
+48 59 822 15 55
biuro@gabit.eu
PL | DE | ENG
Przemysław Gierlach
+48 59 822 15 55
przemyslaw@gabit.eu
PL | DE
Szymon Leszczyński
+48 59 822 15 55
szymon@gabit.eu
PL
Dawid Jakubek
+48 59 822 15 55
dawid@gabit.eu
PL | DE

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości lub chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszych oknach i ich możliwościach, chętnie udzielimy wyczerpujących informacji.