Version :
DEEN

Okna pvc kubus

<< wróć do okien

NOWE PERSPEKTYWY

KUBUS prezentuje nowe spojrzenie na stolarkę okienną i doskonale wpisuje się w ideę architektury transparentnej. Duże przeszklenia umożliwiają efektywne doświetlenie pomieszczeń i stwarzają szerokie możliwości w projektowaniu wnętrz. Od wewnątrz KUBUS tworzy jedną, zlicowaną płaszczyznę, a wyraźne kontury przylgi podkreślają spójny, nowoczesny wygląd od strony zewnętrznej.

MINIMALISTYCZNA FORMA

Przebadany współczynnik Uf dla KUBUS wynosi 0,88 W/(m2K). Osiągając tak rewelacyjny parametr Uf KUBUS spełnia kryteria wymagane dla okien pasywnych. Innowacyjna konstrukcja profilu oraz zastosowanie technologii IKD® skutkują najwyższą izolacją cieplną.

Dzięki różnorodnym wariantom montażu system KUBUS daje architektom unikalną możliwość swobodnego projektowania różnej szerokości widocznej ościeżnicy w jednostkach okiennych znajdujących się nawet na tej samej elewacji. Uzyskany efekt tworzy ciekawą grę proporcji.

Rodzaje szyb

Ciepłoochronne
Dźwiękochłonne
 Antywłamaniowe
Przeciwsłoneczne
Ognioodporne
Dekoracyjne
Ornamentowe
Szkło specjalne

JEDEN WYMIAR

Ujednolicony wymiar systemu KUBUS wynosi 100 mm. Zarówno kombinacja ramy ze skrzydłem, jak również złożenie ze słupkiem ruchomym mają tę samą szerokość równą 100 mm. Dzięki temu okna o różnych funkcjach (rozwierno - uchylne, rozwierne ze słupkiem ruchomym, szklenie stałe) od zewnątrz wyglądają identycznie, co tworzy elegancki, harmonijny efekt wizualny.

BEZPIECZEŃSTWO I KOMFORT SĄ U NAS W STANDARDZIE

Ponieważ połowa włamywaczy przedostaje się do mieszkań właśnie przez okna, poziom bezpieczeństwa jaki zapewniają okna jest niezwykle istotny. Dlatego też kwestiom antywłamaniowości należy nadać szczególny priorytet przy wyborze okien. Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo nasze okna pozwalają na uzyskanie poziomu zabezpieczeń antywłamaniowych aż do klasy RC 3 we wszystkich dozwolonych rozmiarach okien.

Aerocontrol -  monitorowanie otwarcia i zamknięcia okien

Bardzo często zdarza się tak, że pozostawione przez zapomnienie, otwarte okno staje się zaproszeniem dla złodzieja. Wraz z zastosowaniem AEROCONTROL wzrasta Państwa bezpieczeństwo. Czujniki magnetyczne na bieżąco kontrolują tutaj pozycję okna i zdalnie przekazują sygnał do jednostki centralnej.

JAKOŚĆ KTÓRĄ WIDAĆ

O ich atrakcyjnym wyglądzie decyduje idealne połączenie estetyki, ergonomii, funkcjonalności i użytych materiałów. Równie istotne zalety nowych klamek to ich trwałość oraz możliwość wyboru opcjonalnego koloru.

Innowacyjny, ergonomiczny kształt, komfortowa i łatwa obsługa, design zgodny z trendami nowoczesnej architektury, liczne warianty kolorystyczne dopasują się do każdego wnętrza, system Secustik, przycisk lub kluczyk stanowią dodatkowe zabezpieczenie przed nieproszonymi gośćmi, klamka TBT dla bezpieczeństwa dzieci (nie można otworzyć bez użycia klucza), klamka do mikrowentylacji z dodatkowym skokiem w położeniu 45°.

System klamek TBT - Tilt Before Turn

Otwarcie okna następuje po  obróceniu klamki do pozycji pionowej, po uprzednim odblokowaniu zamka kluczykiem. Klamki te umożliwiają swobodną wentylację pomieszczeń przy jednoczesnym zabezpieczeniu przed niezamierzonym otwarciem. Idealne rozwiązanie w trosce o najmłodszych.

Axxent - system ukrytych okuć

Szeroka paleta całkowicie ukrytych rozwiązań proponowanych przez SIEGENIA w ramach produktów axxent pozwala nie tylko na wpisanie się w modne trendy. W grupie rozwiązań axxent odnajdziemy m.in. okucia i zawiasy do drzwi oraz napędy mechaniczne, które łączy to, że wszędzie gdzie się pojawią wyznaczają zupełnie nowe standardy.

PotrzEbujesz więcej informacji ?

kontakt

Grzegorz Pawłowski
 +48 59 822 15 55
biuro@gabit.eu
PL | DE | ENG
Przemysław Gierlach
+48 59 822 15 52
przemyslaw@gabit.eu
PL | DE
Szymon Leszczyński
szymon@gabit.eu
+48 59 822 15 57
PL
Dawid Jakubek
+48 59 822 15 42
dawid@gabit.eu
PL | DE

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości lub chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszych oknach i ich możliwościach, chętnie udzielimy wyczerpujących informacji.