Version :
DEEN

Okna aluminiowe

<< wróć do okien

DUŻA ELASTYCZNOŚĆ W WYBORZE

Indywidualny charakter od pierwszego spojrzenia. Systemy okien aluminiowych łączą funkcjonalność i ponadczasową estetykę. Inteligentna technika umożliwia harmonijne zestawianie różnych form i wariantów kolorystycznych. Dzięki temu dom będzie miał swój własny, oryginalny styl – styl jego właścicieli. Różne materiały, takie jak aluminium, tworzywo sztuczne i stal można łączyć ze sobą w niezliczonych formach, kolorach i elementach wzornictwa.

Superial

Podwyższenie izolacyjności uzyskano poprzez zastosowanie specjalnych wkładów termicznych wsuwanych pomiędzy przekładki termiczne oraz dookoła szyby. Rozwiązanie to polepsza izolacyjność przekroju o 0,2 – 0,5 W/m2K.

- system okienny: głębokość ościeżnicy okiennej: 75 mm, skrzydło: 84 mm

- design skrzydeł soft (zaokrąglone) i o wyraźnie zarysowanych prostokątnych kształtach

- system trójkomorowy

SUPERIAL UKRYTE SKRZYDŁO

Trójkomorowy system okienny z izolacją termiczną przeznaczony do konstruowania okien z ukrytym, niewidocznym od zewnątrz skrzydłem.

- system charakteryzujący się specjalnie zaprojektowanym kształtem ramy, kryjącym całą wysokość profilu skrzydła

- odwodnienie profili dostępne w dwóch wariantach: tradycyjne i ukryte

- system ukrytego skrzydła to preferowane przez projektantów rozwiązanie umożliwiające „krycie okien” w zabudowie aluminiowo – szklanej

Rodzaje szyb

Ciepłoochronne
Dźwiękochłonne
 Antywłamaniowe
Przeciwsłoneczne
Ognioodporne
Dekoracyjne
Ornamentowe
Szkło specjalne

AWS 90.SI+

Aluminiowe okna Schüco AWS 90.SI+ odpowiadają nie tylko na oczekiwania w zakresie maksymalnej izolacyjności cieplnej, lecz także spełniają najwyższe wymogi architektoniczne w zakresie wzornictwa i możliwości kształtowania wyglądu budynku przy głębokości zabudowy wynoszącej zaledwie 90 mm.

- drzwi zlicowane otwierane do wewnątrz oraz otwierane na zewnątrz o głębokości zabudowy 90 mm

- podwyższona izolacyjność akustyczna,

- odporność na włamanie do klasy RC3 (WK3) włącznie

AWS 75.SI

System okien aluminiowych AWS 75.SI łączy doskonałą izolacyjność cieplną, spotykaną dotąd jedynie w przypadku niektórych okien wykonanych z tworzywa sztucznego lub drewna, z zaletami aluminium.

- poszerzona strefa ochrony cieplnej dzięki przekładkom ze spienionymi izolatorami

- izolacja termiczna nowego typu we wrębie podszybowym

- koekstrudowana uszczelka środkowa

- doskonała izolacyjność cieplna, przy głębokości zabudowy profilu 75 mm współczynnik Uf od 0,9 W/m²K do 1,6 W/m²K

AWS 70.HI+

Systemy okien Schüco AWS o głębokości zabudowy od 70 mm łączą dobrą izolacyjność cieplną z wyjątkowymi zaletami wynikającymi z zastosowania aluminium: trwałością, wytrzymałością, wąską widoczną szerokością profili i bogatym wzornictwem. Szeroka oferta asortymentowa umożliwia m.in. wykonywanie okien otwieranych na zewnątrz, drzwi balkonowych z niskim progiem.

- doskonała izolacyjność cieplna przy głębokości zabudowy profilu 70 mm: wartości Uf od 1,5 W/m²K (szerokość zewnętrzna profili 117 mm)

- w opcji dostępne skrzydło otwierane na zewnątrz lub okno korbowe rozwierno-uchylne stosowane w przypadku ciężkich i dużych elementów

- kompatybilność z programem drzwi firmy Schüco ADS

BEZPIECZEŃSTWO I KOMFORT SĄ U NAS W STANDARDZIE

Ponieważ połowa włamywaczy przedostaje się do mieszkań właśnie przez okna, poziom bezpieczeństwa jaki zapewniają okna jest niezwykle istotny. Dlatego też kwestiom antywłamaniowości należy nadać szczególny priorytet przy wyborze okien. Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo nasze okna pozwalają na uzyskanie poziomu zabezpieczeń antywłamaniowych aż do klasy RC 3 we wszystkich dozwolonych rozmiarach okien

Aerocontrol -  monitorowanie otwarcia i zamknięcia okien

Bardzo często zdarza się tak, że pozostawione przez zapomnienie, otwarte okno staje się zaproszeniem dla złodzieja. Wraz z zastosowaniem AEROCONTROL wzrasta Państwa bezpieczeństwo. Czujniki magnetyczne na bieżąco kontrolują tutaj pozycję okna i zdalnie przekazują sygnał do jednostki centralnej.

JAKOŚĆ KTÓRĄ WIDAĆ

O ich atrakcyjnym wyglądzie decyduje idealne połączenie estetyki, ergonomii, funkcjonalności i użytych materiałów. Równie istotne zalety nowych klamek to ich trwałość oraz możliwość wyboru opcjonalnego koloru.

Innowacyjny, ergonomiczny kształt, komfortowa i łatwa obsługa, design zgodny z trendami nowoczesnej architektury, liczne warianty kolorystyczne dopasują się do każdego wnętrza, system Secustik, przycisk lub kluczyk stanowią dodatkowe zabezpieczenie przed nieproszonymi gośćmi, klamka TBT dla bezpieczeństwa dzieci (nie można otworzyć bez użycia klucza), klamka do mikrowentylacji z dodatkowym skokiem w położeniu 45°

System klamek TBT - Tilt Before Turn

Otwarcie okna następuje po  obróceniu klamki do pozycji pionowej, po uprzednim odblokowaniu zamka kluczykiem. Klamki te umożliwiają swobodną wentylację pomieszczeń przy jednoczesnym zabezpieczeniu przed niezamierzonym otwarciem. Idealne rozwiązanie w trosce o najmłodszych.

Axxent - system ukrytych okuć

Szeroka paleta całkowicie ukrytych rozwiązań proponowanych przez SIEGENIA w ramach produktów axxent pozwala nie tylko na wpisanie się w modne trendy. W grupie rozwiązań axxent odnajdziemy m.in. okucia i zawiasy do drzwi oraz napędy mechaniczne, które łączy to, że wszędzie gdzie się pojawią wyznaczają zupełnie nowe standardy.

PotrzEbujesz więcej informacji ?

kontakt

Tomasz Dułak
tel.: +48 59 822 15 51
tomasz@gabit.eu
PL | DE
Paweł Łangowski
+48 59 822 15 41
pawel@gabit.eu
PL | ENG

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości lub chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszych oknach i ich możliwościach, chętnie udzielimy wyczerpujących informacji.