Version :
DEEN

drzwi pvc s9000

<< powrót do drzwi

ELEGANCKIE POWITANIE

Drzwi wejściowe są wizytówką każdego domu. Stwarzają pozytywny klimat już od progu i dodają uroku i elegancji każdemu wnętrzu. Nowy system drzwiowy  zaspokoi różnorodne gusta. W ramach systemu dostępne są drzwi o klasycznym wyglądzie, jak i wersja design, gdzie wypełnienie drzwiowe osadzone jest w jednej płaszczyźnie z ościeżnicą.

Nowoczesne i estetyczne

Nowoczesne skrzydła drzwiowe w wersji design spełniają najwyższe wymagania dotyczące estetyki, przy jednoczesnej gwarancji bezpieczeństwa i izolacji cieplnej. Nie pozostaje zatem nic innego, jak cieszyć się swobodą projektowania. Dodatkowym atutem wersji design jest ułatwiona pielęgnacja drzwi dzięki równej powierzchni i braku uskoku przy skrzydle.

Wybór drzwi to kwestia indywidualnego smaku. Decydując się na wersję klasyczną możemy wybierać spośród różnorodnych form i bogatej palety kolorystycznej, tak aby efekt końcowy spełniał nasze wyobrażenia w 100%.

Kontrola dostępu

Już od dawna staramy się myśleć w kategoriach systemowych, dzięki czemu możemy już dziś zaproponować Państwu komfortowe rozwiązania nie tylko do okien i drzwi. Automatycznie otwierane i ryglowane drzwi czy systemy kontroli dostępu wykorzystujące dane biometryczne lub aplikacje mobilne to tylko dwa przykłady przyszłościowych rozwiązań do komfortowych wnętrz.

ELEKTROMECHANICZNE ZASUWNICE WIELOPUNKTOWE

GENIUS to specjalna zasuwnica do automatycznego za i odryglowywania drzwi. Działa poprzez zintegrowany system sterowania elektronicznego z napędem mechanicznym. W zależności od wybranej wersji produkt można stosować w domach prywatnych, obiektach komercyjnych czy użytku publicznego. GENIUS można łączyć z systemami kontroli dostępu i innymi aplikacjami, tworząc w ten sposób liczne rozwiązania indywidualne.

Wyższy komfort zamykania

Tylko najwyższej jakości okucia są w stanie zagwarantować drzwiom bezpieczeństwo, na którym można polegać. Dzięki takiemu podejściu KFV został liderem rynku w zakresie zasuwnic wielopunktowych. Nasze rozwiązania to nie tylko szereg różnorodnych mechanizmów ryglujących, ale przede wszystkim doskonale skoordynowany system, na który składają się komponenty najwyższej jakości.

Sztywny łańcuch T2

Zalety tego rozwiązania : ochrona przed nieproszonymi gośćmi, brak zadrapań/uszkodzeń na powierzchni drzwi powstających przy wiszącym łańcuchu, ryglowanie od wewnątrz za pomocą gałki, osie gałki i klamki znajdują się w jednakowej odległości od listwy czołowej, możliwość otwierania od zewnątrz za pomocą klucza.

JAKOŚĆ KTÓRĄ WIDAĆ

Najpopularniejszym zestawem okuć drzwiowych są szyldy z klamkami po obu stronach drzwi. Większość z tych kompletów wyposażona jest w mechanizm wspomagający ruch klamki. Jest to uniwersalne rozwiązanie niewymagające specjalnych wyjaśnień.

Większość z nich to elementy stałe, tylko niektóre gałki występują w dwóch wariantach: stałym i obrotowym. Stałe uchwyty znalazły zastosowanie wszędzie tam, gdzie np. chcemy szybko zamknąć drzwi bez konieczności każdorazowego przekręcania klucza. W przypadku tych uchwytów ważne jest do jakich drzwi są przeznaczone, czy do prawych, czy do lewych.

PotrzEbujesz więcej informacji ?

kontakt

Grzegorz Pawłowski
 +48 59 822 15 55
biuro@gabit.eu
PL | DE | ENG
Przemysław Gierlach
+48 59 822 15 52
przemyslaw@gabit.eu
PL | DE
Szymon Leszczyński
szymon@gabit.eu
+48 59 822 15 57
PL
Dawid Jakubek
+48 59 822 15 42
dawid@gabit.eu
PL | DE

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości lub chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszych drzwiach i ich możliwościach, chętnie udzielimy wyczerpujących informacji.