Version :
DEEN

drzwi pvc psk

<< powrót do drzwi

portal ps/psk

Nowe okucia PSK COMFORT składają się z niewielkiej ilości elementów, dzięki czemu są one wygodne i intuicyjne w obsłudze, nawet dla niedoświadczonych użytkowników. Odsunięcie skrzydła na odległość 125 mm umożliwia zastosowanie okuć, także do szerokich profili, wymaganych w oknach o podwyższonej termoizolacyjności.

Komfort

Okucie PS/PSK comfort zostało wyposażone w dodatkowe elementy, dzięki którym nawet niedoświadczeni użytkownicy mogą cieszyć sięłatwą i intuicyjną obsługą. Wprowadzone optymalizacje znacznie zwiększają stabilność przesuwania, zastosowane zarówno w górnej, jak i w dolnej części skrzydła, sprawiają, że jego ruch jest cichy i płynny. Nowatorskie użycie rozwórki wraz z hamulcem uchyłu oraz bardzo skuteczny hamulec dodatkowy, prawie całkowicie minimalizują wibracje skrzydła podczas ruchu.

Niezwykle komfortowa obsługa

Nowe okucia PSK COMFORT składają się
z niewielkiej ilości elementów, dzięki
czemu są one wygodne i intuicyjne
w obsłudze, nawet dla niedoświadczonych
użytkowników.

Odsunięcie skrzydła na odległość 125 mm
umożliwia zastosowanie okuć, także do
szerokich profili, wymaganych w oknach
o podwyższonej termoizolacyjności.

Wyższy komfort zamykania

Mniej znaczy więcej. To, stwierdzenie idealnie pasuje do nowych okuć SIEGENIA PS 200 comfort do drzwi odstawno-przesuwnych: wszystkie zbędne dodatki zostały usunięte, skoncentrowaliśmy się natomiast na jak najlepszym spełnianiu podstawowych funkcji. W efekcie uzyskaliśmy produkt wyjątkowo przyjazny dla użytkowników. Wynika to przede wszystkim z intuicyjnego sposobu obsługi, znanego z okien rozwiernych.

ochrona

Ponadto konstrukcja okuć umożliwia zastosowanie ciągłego uszczelnienia, co eliminuje przeciągi, zwiększając odczucie komfortu i ograniczając zużycie energii. Niewątpliwą zaletą systemu jest również wysoki stopień bezpieczeństwa ponieważ już wersja podstawowa okuć PS 200 comfort zapewnia poziom ochrony antywłamaniowej do klasy RC2.

JAKOŚĆ KTÓRĄ WIDAĆ

Dzięki przemyślanej koncepcji, system okuciowy PSK comfort daje szerokie możliwości aranżacyjne i pozwala z łatwością realizować różnorodne wymagania projektowe. Możemy np. dopasować wizualnie klamki i osłony, wybierając spośród szerokiej gamy standardowych kolorów: srebrny, stare złoto, F9. PSK-Z comfort dodatkowo w wersji ze stali nierdzewnej.

Ponadto elementy PSK łączą oszczędność miejsca z wygodną obsługą. Nawet duże drzwi tarasowe uchylnoprzesuwne można łatwo otwierać i zamykać.

Potrzebujesz więcej informacji ?

kontakt

Grzegorz Pawłowski
 +48 59 822 15 55
biuro@gabit.eu
PL | DE | ENG
Przemysław Gierlach
+48 59 822 15 52
przemyslaw@gabit.eu
PL | DE
Szymon Leszczyński
szymon@gabit.eu
+48 59 822 15 57
PL
Dawid Jakubek
+48 59 822 15 42
dawid@gabit.eu
PL | DE

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości lub chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszych drzwiach i ich możliwościach, chętnie udzielimy wyczerpujących informacji.