drzwi pvc psk

<< powrót do drzwi

KOMFORT W DOMOWYM ZACISZU

Dzięki doskonałej konstrukcji wielkie elementy dają się przesuwać praktycznie bez użycia siły a duże przeszklenia gwarantują skuteczne doświetlenie wnętrza zarówno przy otwartych jak i zamkniętych drzwiach. Prawie niewidoczny próg niweluje podział na przestrzeń zewnętrzną i wewnętrzną.

więcej światła

Nowy system PSK oparty o platformę S 9000 spełnia wszystkie wymogi techniczne i wizualne jakie postawiono przed systemami przesuwnymi najnowszej generacji.

Dla osób, które w szczególny sposób cenią sobie naturalne doświetlenie wnętrza adresowana jest wersja design. W tym rozwiązaniu zwykłe skrzydło w segmencie nieruchomym drzwi podnośno-przesuwnych PSK zastąpione jest profilem oszklonym, którego szerokość lica w porównaniu z normalnym skrzydłem zredukowana jest aż o ponad 50%.

OKUCIE PODNOSZONO-PRZESUWNE Z NISKIM PROGIEM

Dzięki wieloletnim pracom rozwojowym technika okuć podnoszono-przesuwnych osiągnęliśmy poziom, który pozwala na bezpieczne, komfortowe i lekkie przesuwanie konstrukcji o ciężarze skrzydeł nawet do 400 kg. Szklana ściana może mieć całkowitą szerokość równą 19 m i otwierać się na przestrzeni 12 m - niezależnie od rodzaju profilu.

Wyższy komfort zamykania

Tylko najwyższej jakości okucia są w stanie zagwarantować drzwiom bezpieczeństwo, na którym można polegać. Dzięki takiemu podejściu KFV został liderem rynku w zakresie zasuwnic wielopunktowych. Nasze rozwiązania, to nie tylko szereg różnorodnych mechanizmów ryglujących, ale przede wszystkim doskonale skoordynowany system, na który składają się komponenty najwyższej jakości.

Sztywny łańcuch T2

Zalety tego rozwiązania : ochrona przed nieproszonymi gośćmi, brak zadrapań/uszkodzeń na powierzchni drzwi powstających przy wiszącym łańcuchu, ryglowanie od wewnątrz za pomocą gałki, osie gałki i klamki znajdują się w jednakowej odległości od listwy czołowej, możliwość otwierania od zewnątrz za pomocą klucz.

JAKOŚĆ KTÓRĄ WIDAĆ

Najpopularniejszym zestawem okuć drzwiowych są szyldy z klamkami po obu stronach drzwi. Większość z tych kompletów wyposażona jest w mechanizm wspomagający ruch klamki. Jest to uniwersalne rozwiązanie niewymagające specjalnych wyjaśnień.

Większość z nich to elementy stałe, tylko niektóre gałki występują w dwóch wariantach: stałym i obrotowym. Stałe uchwyty znalazły zastosowanie wszędzie tam, gdzie np. chcemy szybko zamknąć drzwi bez konieczności każdorazowego przekręcania klucza. W przypadku tych uchwytów ważne jest do jakich drzwi są przeznaczone, czy do prawych, czy do lewych.

Potrzbujesz więcej informacji ?

kontakt

Grzegorz Pawłowski
 +48 59 822 15 55
biuro@gabit.eu
Kontakt w języku : PL | DE
Przemysław Gierlach
+48 59 822 15 52
przemyslaw@gabit.eu
Kontakt w języku : PL | DE
Szymon Leszczyński
szymon@gabit.eu
+48 59 822 15 57
Kontakt w języku : PL | DE
Dawid Jakubek
+48 59 822 15 42
dawid@gabit.eu
Kontakt w języku : PL | DE

Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek wątpliwości lub chcielibyście dowiedzieć się więcej o naszych oknach i ich możliwościach, chętnie udzielimy wyczerpujących informacji.