Version :
DEEN

drzwi aluminiowe

<< powrót do drzwi

NAJWYŻSZA IZOLACYJNOŚĆ CIEPLNA

Cieplnie izolowane drzwi  zapewniają przyjemny, stały klimat pomieszczeń mieszkalnych, niezależnie od tego, czy na zewnątrz panuje nieznośny upał, czy siarczysty mróz. W chłodnych porach roku ciepło pozostaje wewnątrz domu, a latem we wnętrzu panuje przyjemny chłód.

superial sp800

Podwyższenie izolacyjności uzyskano poprzez zastosowanie specjalnych wkładów termicznych wsuwanych pomiędzy przekładki termiczne oraz dookoła szyby. Rozwiązanie to polepsza izolacyjność przekroju o 0,2 – 0,5 W/m2K.

- trójkomorowy system drzwiowy z izolacją termiczną, przeznaczony do konstruowania drzwi o wysokich parametrach izolacyjnych

- system charakteryzują bardzo dobre właściwości antywłamaniowe (zamek zlokalizowany daleko od strony zewnętrznej)

- istnieje możliwość zastosowania  izolowanego termicznie progu, możliwego do demontażu po zamontowaniu drzwi w otwór

star

System  jest  szczególnie rekomendowany do budynków niskoenergetycznych i poddawanych termomodernizacji, podnoszą komfort cieplny również w standardowych obiektach.

- nowoczesny system aluminiowy do projektowania drzwi wymagających bardzo dobrej izolacji termicznej

- ten sam rodzaj wkładu izolacyjnego w skrzydle okiennym oraz w ramie okiennej zapewnia ciągłość ochrony przed startami ciepła całej konstrukcji

- nowy standard zachodzenia profila z szybą   - zwiększona głębokość polepsza właściwości termiczne i konstrukcyjne systemu

ecoline

System przeznaczony do konstruowania nie wymagających izolacji termicznej elementów architektonicznej zabudowy wewnętrznej i zewnętrznej, segmentów ścian działowych przeznaczonych do ogólnego stosowania w budynkach użyteczności publicznej i przemysłowych (w pomieszczeniach biurowych)

- system przeznaczony do konstruowania drzwi i okien bez izolacji termicznej. Pozwala na projektowanie lekkiej, trwałej i funkcjonalnej zabudowy

- na bazie systemu Econoline istnieje możliwość projektowania drzwi panelowych

- istnieje możliwość konstruowania drzwi przesuwnych, wahadłowych, łączenie ścian pod dowolnym kątem, oraz wzmacnianie już wykonanych a nawet zamontowanych elementów

innowacyjne rozwiązania systemowe

Dzięki zintegrowaniu rowka okuciowego i kanału okablowania w centralnej komorze profilu uzyskano korzyści ekonomiczne wynikające z uproszczonego wykonawstwa. Zapewniono łatwy i szybki montaż okuć, komponentów systemowych i dodatków, a także systemów automatyki zintegrowanej z drzwiami.  Inną nowość, zgłoszoną już do opatentowania, stanowi płynne, hybrydowe połączenie przekładki termicznej i aluminium, które pozwala zminimalizować efekt bimetaliczny.

ads 90.si

Energooszczędność i izolacyjność cieplna odgrywają coraz większą  rolę zarówno w budownictwie nowym, jak i w przypadku modernizacji obiektów mieszkalnych i użyteczności publicznej. Seria drzwi ADS 90 spełnia wszelkie kryteria wyznaczane przez ten trend.

- drzwi zlicowane otwierane do wewnątrz oraz drzwi otwierane na zewnątrz o głębokości zabudowy 90 mm

- doskonały współczynnik przenikania ciepła (Uf od 1,4 W/m²K oraz wartości Ud < 1,0 W/m²K) dzięki przekładkom termicznym ze spienionymi izolatorami oraz izolacji wrębu podszybowego

- możliwość wykonania skrzydeł drzwi o wysokości do 2500 mm i szerokości do 1400 mm

ads 75.si

Drzwi ADS 75.SI o bardzo dobrych parametrach izolacyjności cieplnej stanowią idealne rozwiązanie w przypadku obiektów, w których wymagania dotyczące rozwiązań architektonicznych i zarządzania energią stoją na najwyższym poziomie.

- automatyczne uszczelnienie progu

- ułatwiony dostęp / drzwi bez barier, także dla osób niepełnosprawnych

- poszerzona strefa ochrony cieplnej dzięki zastosowaniu spienionych izolatorów

- ochrona przed włamaniem do klasy RC3 (WK 3) włącznie

ads 70.hd

Wielkogabarytowe drzwi ADS 70 HD nadają indywidualny charakter każdej fasadzie i elewacji. Solidna i trwała konstrukcja zapewniająca dużą szerokość przejścia i wysokość do 3000 mm jest dedykowana w szczególności budynkom o dużym natężeniu ruchu.

- ukryte zawiasy

- dwuskrzydłowe drzwi przeciwpaniczne odporne na włamanie w klasie RC2 (WK 2)

- bezproblemowa zabudowa różnych wariantów okuć

- do wyboru skrzydło z cokołem lub skrzydło z ramą obwiedniową

Wyższy komfort zamykania

Tylko najwyższej jakości okucia są w stanie zagwarantować drzwiom bezpieczeństwo, na którym można polegać. Dzięki takiemu podejściu KFV został liderem rynku w zakresie zasuwnic wielopunktowych. Nasze rozwiązania, to nie tylko szereg różnorodnych mechanizmów ryglujących, ale przede wszystkim doskonale skoordynowany system, na który składają się komponenty najwyższej jakości.

Sztywny łańcuch T2

Zalety tego rozwiązania : ochrona przed nieproszonymi gośćmi, brak zadrapań/uszkodzeń na powierzchni drzwi powstających przy wiszącym łańcuchu, ryglowanie od wewnątrz za pomocą gałki, osie gałki i klamki znajdują się w jednakowej odległości od listwy czołowej, możliwość otwierania od zewnątrz za pomocą klucza.

JAKOŚĆ KTÓRĄ WIDAĆ

Najpopularniejszym zestawem okuć drzwiowych są szyldy z klamkami po obu stronach drzwi. Większość z tych kompletów wyposażona jest w mechanizm wspomagający ruch klamki. Jest to uniwersalne rozwiązanie niewymagające specjalnych wyjaśnień.

Większość z nich to elementy stałe, tylko niektóre gałki występują w dwóch wariantach: stałym i obrotowym. Stałe uchwyty znalazły zastosowanie wszędzie tam, gdzie np. chcemy szybko zamknąć drzwi bez konieczności każdorazowego przekręcania klucza. W przypadku tych uchwytów ważne jest do jakich drzwi są przeznaczone, czy do prawych, czy do lewych.

Potrzebujesz więcej informacji ?

kontakt

Tomasz Dułak
tel.: +48 59 822 15 51
tomasz@gabit.eu
PL | DE
Paweł Łangowski
+48 59 822 15 41
pawel@gabit.eu
PL | ENG

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości lub chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszych fasadach i ich możliwościach, chętnie udzielimy wyczerpujących informacji.